Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-39%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
215 333 zł
4 536 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
247 500 zł
4 862 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Cigacice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
243 525 zł
3 641 zł/m2
Nieruchomość
-57%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
230 000 zł
2 748 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
258 750 zł
3 091 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
242 250 zł
5 103 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
210 750 zł
4 672 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Sulechów, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
219 750 zł
3 371 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
222 000 zł
4 514 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Zielona Góra, Nowe Miasto

Mieszkanie Zakończona
292 500 zł
6 554 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Żary, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
213 750 zł
3 134 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
255 675 zł
5 864 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Świebodzin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
268 875 zł
4 772 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Wschowa, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
204 750 zł
2 621 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Świebodzin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
216 150 zł
4 773 zł/m2
Nieruchomość
-21%
Zakończona

Świebodzin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
219 000 zł
5 394 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
299 333 zł
4 562 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
258 000 zł
4 188 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Świebodzin, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
258 525 zł
5 016 zł/m2
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
290 250 zł
4 712 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Słubice, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
255 750 zł
3 611 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
213 750 zł
4 199 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Zielona Góra, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
251 250 zł
4 039 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
223 500 zł
3 834 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Zakończona
210 975 zł
3 036 zł/m2
Ustaw alert