Na licytacji komorniczej w Toruniu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,6 m², położony na 2. piętrze budynku z 2008 roku, składający się z pokoju oraz pokoju z aneksem kuchennym, z balkonem i komórką lokatorską. Mieszkanie o funkcjonalnym, dwustronnym układzie pomieszczeń ma cenę wywołania 335 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 70,10 m² we Włocławku, położony na 1. piętrze niskiego budynku z ok. 2000 roku, z przynależną piwnicą 7,76 m². Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, przyjęto stan średni, a cena wywołania wynosi 260 100 zł.
Mieszkanie na parterze w przedwojennym, dwukondygnacyjnym budynku wielorodzinnym w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie), z dostępem do instalacji: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie i gaz, w obiekcie z monitoringiem wejścia. Lokal jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 195 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 531 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o zabudowie 54 m², położona w miejscowości Jania Góra w woj. kujawsko-pomorskim. Nieruchomość z ogrodzonym terenem i automatyczną bramą wjazdową ma cenę wywołania 121 674,75 zł.
Na licytacji komorniczej w Grudziądzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 34,8 m², położone na 1. piętrze niskiego budynku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja). Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 94 500 zł, przy sumie oszacowania 126 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,40 m², położony w Czernikowie w województwie kujawsko-pomorskim, na 2. piętrze budynku, złożony z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Cena wywołania wynosi 76 500 zł, przy wartości oszacowania 102 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Inowrocławiu oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 60,6 m², położone na 4. piętrze bloku z 1981 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal stanowiący pełną własność ma cenę wywołania 240 266,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 66,7 m² w Ciechocinku, położony na drugim piętrze budynku z 2010 roku, składający się z 2 pokoi (w tym salonu z aneksem kuchennym), łazienki, przedpokoju oraz antresoli z dodatkowymi pokojami. Mieszkanie w dobrym standardzie, z pełnymi mediami, ma cenę wywołania 351 066,67 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 62,8 m², położonym w miejscowości Sadki (woj. kujawsko-pomorskie), w budynku wielorodzinnym dwukondygnacyjnym, na parterze, z 2 pokojami oraz piwnicą, kuchnią i łazienką, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania udziału wynosi 37 050 zł przy sumie oszacowania 55 575 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowany grunt rolny o łącznej powierzchni ok. 9,42 ha, obejmujący grunty orne, lasy oraz siedlisko wiejskie z budynkiem mieszkalnym, położony na terenach wiejskich z dostępem do drogi publicznej o nawierzchni szutrowej. Nieruchomość stanowi jeden kompleks użytkowy, jest lekko pofałdowana, uprawiana i uzbrojona w media (prąd, woda, telefon) z przyłączami, przydomową oczyszczalnią ścieków oraz nieczynną studnią.
Na licytacji komorniczej w Bydgoszczy oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,75 m² z piwnicą, położony na parterze zabytkowego budynku w rejonie Babiej Wsi, składający się z 1 pokoju. Cena wywołania wynosi 203 250 zł, a lokal stanowi odrębną nieruchomość z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem postępowania jest udział w nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,43 ha w miejscowości Nawra, zabudowanej przedwojennym, dwukondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym z 5 lokalami mieszkalnymi oraz budynkami gospodarczymi. Działka jest uzbrojona w media (woda, kanalizacja, prąd, telekomunikacja) i ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Na licytacji komorniczej w Bydgoszczy oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50,9 m², składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki oraz osobnego WC. Cena wywołania wynosi 146 439 zł, przy oszacowanej wartości 195 252 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie we Włocławku o powierzchni 60,6 m², położone na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 1989 roku, z balkonem i piwnicą. Cena wywołania wynosi 210 000 zł przy wartości oszacowania 315 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,12 m² w Otłoczynie (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Nieruchomość wyceniono na 134 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 100 500 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 67,1 m², położony w Chełmnie w budynku z lat 50., na parterze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie w prawie własności, z mediami (woda, kanalizacja, gaz, internet), ma cenę wywołania 149 778 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 75,09 m² w budynku dwurodzinnym w Kcyni (woj. kujawsko-pomorskie), obejmującym 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, wiatrołap i korytarz na parterze oraz jeden pokój na poddaszu. Mieszkanie w dobrym stanie, z mediami miejskimi, ogrzewaniem z pompy ciepła i panelami fotowoltaicznymi, ma cenę wywołania 21 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 71,7 m² (w tym piwnica i pomieszczenie gospodarcze), położony w Nakle nad Notecią, na 1. piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z wydzielonym pomieszczeniem, łazienki i korytarza, a cena wywołania wynosi 70 799,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/8 udziału w lokalu mieszkalnym o powierzchni 75,09 m² w budynku dwurodzinnym w Kcyni (woj. kujawsko-pomorskie), obejmującym 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, wiatrołap i korytarz, z czego jeden pokój znajduje się na poddaszu. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, wyposażone w media, pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne, a cena wywołania udziału wynosi 21 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 60,53 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Rogowo (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i korytarza, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym/garażowym ok. 24 m². Mieszkanie w budynku z lat 30., z mediami (woda, prąd – licznik zdjęty, kanalizacja do zbiornika bezodpływowego, CO na paliwo stałe nieużywane od kilku lat), objęte jest licytacją komorniczą z ceną wywołania 96 300 zł.