Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Udział % Zakończona
171 000 zł
1 701 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Wałbrzych, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
182 933 zł
2 060 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Dzierżoniów, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
145 500 zł
1 530 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Czernica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
110 000 zł
1 293 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Nowa Ruda, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
155 100 zł
1 808 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-78%
Zakończona

Czernica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
123 750 zł
1 454 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Udział % Zakończona
123 750 zł
1 434 zł/m2
Nieruchomość
-78%
Zakończona

Proszków, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
194 100 zł
1 976 zł/m2
Nieruchomość
-76%
Zakończona

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
144 000 zł
1 733 zł/m2
Nieruchomość
-81%
Zakończona

Święta Katarzyna, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
178 570 zł
1 779 zł/m2
Nieruchomość
-84%
Zakończona

Jedlina-Zdrój, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
114 075 zł
854 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
186 750 zł
2 122 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
186 750 zł
2 122 zł/m2
Nieruchomość
-70%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
196 000 zł
1 996 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
180 750 zł
1 933 zł/m2
Nieruchomość
-67%
Zakończona

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
196 500 zł
2 246 zł/m2
Nieruchomość
-80%
Zakończona

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
124 500 zł
1 518 zł/m2
Nieruchomość
-87%
Zakończona

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
109 500 zł
986 zł/m2
Nieruchomość
-86%
Zakończona

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
115 333 zł
1 074 zł/m2
Nieruchomość
-84%
Zakończona

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
121 333 zł
1 131 zł/m2
Nieruchomość
-84%
Zakończona

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
129 750 zł
1 208 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Bogatynia, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
102 000 zł
1 262 zł/m2
Nieruchomość
-82%
Zakończona

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Zakończona
136 500 zł
1 272 zł/m2
Ustaw alert