Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,40 m², położonym w Olsztynie w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości. Cena wywołania udziału wynosi 50 793,75 zł, a lokal stanowi mieszkanie w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 28,67 m² w Szczytnie, położony na 2. piętrze kamienicy z ok. 1910 r., składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Mieszkanie z pełnymi mediami (m.in. woda, kanalizacja, gaz, internet, światłowód) ma cenę wywołania 95 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53,8 m² (w tym ok. 35,3 m² części mieszkalnej) położony w Jabłonowie Pomorskim, w budynku z końca XIX wieku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczeń przynależnych (piwnica, pomieszczenie gospodarcze), a cena wywołania wynosi 72 750 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,3 m² położony w Nowej Rudzie, na trzeciej kondygnacji kamienicy z ok. 1800 r., składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Nieruchomość stanowiąca pełną własność z udziałem w częściach wspólnych budynku przeznaczona jest do sprzedaży w drodze elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 80 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,40 m², położony na pierwszym piętrze niskiego budynku w Rogalicach, składający się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, o trójstronnym układzie i przeciętnym standardzie wykończenia. Mieszkanie posiada instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną, ogrzewanie węglowe, a wraz z lokalem zbywany jest udział w nieruchomości wspólnej oraz w prawie własności gruntu.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,6 m² położony w miejscowości Gniewkowo (woj. kujawsko‑pomorskie). Cena wywołania wynosi 61 000 zł, przy oszacowaniu na 91 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny położony w Gronowie Górnym w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość wyceniono na 80 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 60 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Jeleniej Górze oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 35,2 m², położonym na 1. piętrze bloku z lat 70., składającym się z 2 pokoi, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 92 632,50 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w jednej z dzielnic miasta.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/16 w mieszkaniu o powierzchni 45,77 m², położonym w Gryficach, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Lokal w dobrym standardzie, z mediami miejskimi (woda, gaz, kanalizacja, CO), oferowany jest w trybie licytacji komorniczej z ceną wywołania 12 975 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 47,2 m², położonego w Mikołowie, w budynku z 1977 roku, na 3. piętrze bloku z balkonem, składającego się z 3 pokoi, ślepej kuchni oraz łazienki. Lokal położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i usługowej, z dobrym dostępem do komunikacji i infrastruktury, a cena wywołania w licytacji wynosi 96 375 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45,25 m² w Policach, położone na 7. piętrze 8‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem, widną kuchnią oraz łazienką i WC osobno. Lokal w budynku z lat 70., wystawiony jest na licytację elektroniczną z ceną wywołania 91 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 44,24 m² położony jest na parterze budynku z lat 20. XX w. w miejscowości Rogowo (gm. Miłomłyn) i składa się z 2 pokoi, kuchni oraz korytarza, z dostępem do piwnicy 12,15 m² i strychu. Nieruchomość z mediami (siła, woda, kanalizacja) stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 91 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 4/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 46 m², położonym w Rawiczu, składającym się z 2 pokoi, kuchni, skrytki, wc oraz korytarza, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze budynku, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania udziału wynosi 35 811,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Olecku oferowany jest udział 1/4 w prawie własności mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 1. piętrze bloku z lat 70., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz balkonu i piwnicy, w niskim standardzie wykończenia i wymagającego remontu. Nieruchomość znajduje się w południowej części miasta, w zabudowie wielorodzinnej, a cena wywołania udziału wynosi 27 333,33 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 49,27 m² w Rudzie Śląskiej, położonym w budynku z lat 70. na pierwszym piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 91 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na 3. piętrze bloku z 1966 r. w Komorowie (woj. mazowieckie), składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 88 533,33 zł.
Udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m² (plus piwnica 4,33 m²), położonym w Komorowie w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Komorowie w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą. Cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł przy sumie oszacowania 33 200,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 41,43 m², położonym w Warszawie na osiedlu na Mokotowie, na wysokim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 78 063,33 zł.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,74 m², położony na pierwszym piętrze budynku, składający się z holu, kuchni, łazienki i dwóch pokoi. Do lokalu przynależy komórka o powierzchni 11,02 m² oraz udział w prawie własności działki i częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,69 m², położony na pierwszym piętrze budynku, składający się z holu, kuchni, łazienki oraz dwóch pokoi. Do lokalu przynależy komórka o powierzchni 8,91 m² oraz udział w prawie własności działki i częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48,1 m², położonego w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie). Mieszkanie wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,1 m², położony w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie), stanowiący odrębną nieruchomość. Nieruchomość wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,4 m², położone na 2. piętrze w Bielawie, w budynku z końca XIX wieku, z kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz piwnicą, w podstawowym standardzie i z własnym ogrzewaniem gazowym. Cena wywołania wynosi 73 333,33 zł przy sumie oszacowania 110 000 zł.