Na licytacji komorniczej w Oławie oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 47,6 m², położone na parterze bloku z 1972 roku, składające się z 2 pokoi. Cena wywołania wynosi 256 350 zł, a z lokalem związany jest udział w gruncie oraz częściach wspólnych budynku.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,9 m² (z piwnicą łącznie ok. 45,6 m²), położony na 3. piętrze bloku w Biedrusku pod Poznaniem, w budynku z lat 80., o przeciętnym standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 258 450 zł, a mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, 2 pokoi oraz łazienki z WC i posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, gaz).
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,4 m², położone na 1. piętrze bloku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal stanowi pełną własność, a cena wywołania wynosi 200 250 zł przy oszacowaniu 267 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Bydgoszczy, położony w budynku z lat 50. XX w., o średnim stanie technicznym, z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem z sieci miejskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w trzypiętrowym, podpiwniczonym budynku z komórkami lokatorskimi.
Na licytacji komorniczej w Bydgoszczy oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m², położone na 2. piętrze budynku z lat 50. z piwnicą i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi prawo własności, znajduje się w budynku o średnim stanie technicznym, a cena wywołania wynosi 244 500 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowany jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w budynku przy jednej z głównych arterii miasta. Cena wywołania wynosi 230 025 zł, przy sumie oszacowania 306 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47 m² (w tym komórka), składający się z 2 pokoi, położony w niskim, czteropiętrowym budynku. Cena wywołania wynosi 267 450 zł, a sprzedaży podlega cały lokal stanowiący odrębną nieruchomość.
Na licytacji komorniczej wystawiono mieszkanie o powierzchni 34,8 m², położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70. w Kielcach. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 215 208 zł.
Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² położone w Łęczycy, na trzecim piętrze bloku z balkonem typu loggia, składające się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal w stanie średnim, do remontu (poza jednym odświeżonym pokojem), stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 208 800 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Cena wywołania wynosi 202 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Łodzi, w dzielnicy Bałuty, położony w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie ma status odrębnej własności, a cena wywołania wynosi 220 872 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 37,48 m² położonego w Łodzi, w dzielnicy Teofilów. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 207 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 48,04 m² położone w Łodzi, w dzielnicy Śródmieście, składa się z 2 pokoi, ślepej kuchni i łazienki i znajduje się na 3. piętrze przedwojennego, czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Lokal jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 252 750 zł i obejmuje także udział w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,5 m² w Szczecinie, w dzielnicy prawobrzeżnej. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania wynosi 246 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 43,8 m², położonego na 4. piętrze w Szczawnie-Zdroju, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal jest wyceniony na 266 800 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 200 100 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 43 m² w Lublinie, położone na 1. piętrze 5‑kondygnacyjnego bloku z lat 50., składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, z pełnym uzbrojeniem w media (m.in. woda, gaz, kanalizacja, internet, światłowód). Cena wywołania wynosi 255 333,33 zł przy oszacowaniu na 383 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 45,4 m², położonego w Rzeszowie, w budynku z lat 70., na parterze, złożonego z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz piwnicy. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 242 775 zł.
Przedmiotem postępowania jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi, w rejonie ulicy Pojezierskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, a szczegółowe informacje o metrażu, liczbie pokoi i stanie technicznym wymagają doprecyzowania w dokumentacji licytacyjnej/przetargowej.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,50 m², położony w Częstochowie w budynku wielomieszkaniowym, na 3. piętrze, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 213 450 zł przy braku możliwości oceny standardu wykończenia z uwagi na ograniczony dostęp do lokalu.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 43 m², położonego w Łodzi w wieżowcu na najwyższym, 10. piętrze, z balkonem, łazienką i piwnicą, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 270 000 zł przy sumie oszacowania 360 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45 m², położony w Obornikach w budynku pięciokondygnacyjnym, na 4. piętrze, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz piwnicy. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 204 000 zł, przy sumie oszacowania 272 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,3 m², położonego na 3. piętrze bloku w Olsztynie, w dzielnicy Jaroty, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju oraz balkonu. Lokal znajduje się w budynku z mediami (m.in. woda, gaz, kanalizacja, internet) a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 207 226,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na III piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Nieruchomość w województwie mazowieckim ma cenę wywołania 202 500 zł i związany z lokalem udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46,76 m², położone na parterze budynku wielorodzinnego, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, bez balkonu. Lokal narożny jest wyposażony w instalacje miejskie (CO, woda ciepła i zimna, gaz, kanalizacja) oraz domofon, a cena wywołania wynosi 250 950 zł.
Na licytacji komorniczej w Radomiu oferowany jest lokal mieszkalny o nieustalonym metrażu, położony w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Cena wywołania wynosi 214 500 zł przy sumie oszacowania 286 000 zł.