Mieszkanie o powierzchni ok. 37 m² położone w Łodzi w dzielnicy Górna, na 3. piętrze bloku z 1967 roku, składa się z 2 pokoi (w tym jednego przechodniego), kuchni oraz łazienki z wc i jest w stanie do odświeżenia lub remontu. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 171 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni ok. 36 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w budynku z lat 60., na 3. piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Lokal wyposażony jest w pełne media (woda, kanalizacja, gaz, prąd, internet, kablówka), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 177 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 38 m² położony jest na I piętrze budynku wielorodzinnego w Szczytnie i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą ok. 5 m². Nieruchomość stanowi przedmiot postępowania przetargowego/egzekucyjnego, a w lokalu wykonano dodatkową ściankę działową wydzielającą korytarz z pokoju przechodniego.
Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² położony na parterze budynku wielorodzinnego w Komorowie Starym, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z oknami PCV i drewnianą stolarką drzwiową. Nieruchomość stanowi udział 1/5 w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 129 450 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,2 m² (z piwnicą łącznie ok. 42 m²), położony w Zduńskiej Woli, na czwartym piętrze bloku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Mieszkanie w dobrym standardzie, z mediami miejskimi i centralnym ogrzewaniem, ma cenę wywołania 142 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze bloku z 1965 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł, przy szacunkowej wartości 266 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Lubaniu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,42 m², położony na parterze bloku z lat 70., składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie z pełnym uzbrojeniem w media i ogrzewaniem z sieci miejskiej ma cenę wywołania 131 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36,54 m², położony na parterze bloku z lat 70. w Lubaniu, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, z mediami miejskimi i centralnym ogrzewaniem. Cena wywołania wynosi 138 750 zł przy oszacowaniu 185 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,3 m² położony w miejscowości Dobrzyniówka w gminie Zabłudów (woj. podlaskie), na terenach rolniczo-osadniczych. Nieruchomość wyceniono na 190 580 zł, a cena wywołania wynosi 142 935 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 45,64 m² w Rudzie Śląskiej, składającym się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą ok. 7,3 m². Nieruchomość w województwie śląskim ma cenę wywołania 150 225 zł i oszacowanie na poziomie 200 300 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48 m² z dwiema przynależnymi piwnicami (łącznie ok. 9 m²) położony jest w Opolu. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 151 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 48,4 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Pruszkowie, na trzecim piętrze, złożonego z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 195 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do 2‑pokojowego mieszkania o standardzie do zamieszkania, położonego na 4. piętrze bloku z 1977 roku w Dębicy, z niewielkim balkonem. Lokal o funkcjonalnym układzie (2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC) ma cenę wywołania 160 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 35,58 m², położony w Tomaszowie Mazowieckim, na ostatnim – czwartym piętrze budynku z 1972 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz pomieszczenia pomocniczego. Nieruchomość stanowiąca pełną własność jest oferowana w trybie licytacji komorniczej, z ceną wywołania 136 875 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w centrum Nowogardu o powierzchni 33,27 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 171 000 zł przy sumie oszacowania 228 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Łodzi oferowany jest udział 3/4 w mieszkaniu o powierzchni 46,86 m², położonym na 2. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, balkonu oraz komórki lokatorskiej. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Łódź-Widzew, a cena wywołania udziału wynosi 191 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 47,5 m², położony na 1. piętrze w budynku z ok. 1910 r. w Kostrzynie nad Odrą, składający się z 2 pokoi, kuchni i łazienki (udział 1/2 własności). Cena wywołania wynosi 112 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47,2 m² z piwnicą, położony na parterze w przedwojennym budynku wielorodzinnym w Gołdapi, w pobliżu centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na uzbrojonej działce z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, a cena wywołania wynosi 126 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 35,23 m² z piwnicą ok. 5,1 m², położony w Borowie (woj. dolnośląskie) na pierwszej kondygnacji budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, posiada instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną oraz c.o. i c.w., a cena wywołania wynosi 135 075 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Radomiu, o powierzchni 36,50 m², położonego na wysokim piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc, posiada piwnicę do użytkowania, a jego wartość oszacowano na 229 000 zł, przy cenie wywoławczej 171 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 44,66 m² położone na pierwszym piętrze w wielorodzinnym bloku w Oświęcimiu, składające się z przedpokoju, łazienki z WC, kuchni, pokoju oraz pokoju z balkonem. Lokal w budynku po termomodernizacji, w stanie technicznym zadowalającym, stanowi przedmiot licytacji komorniczej z ceną wywołania 153 815,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 42 m², położone na 1. piętrze w kamienicy z lat 30., składające się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 118 376,25 zł, a lokal sprzedawany jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu.
Na licytacji komorniczej oferowany jest spółdzielczy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 37,2 m², położony w Łodzi w budynku czteropiętrowym, na drugim piętrze. Cena wywołania wynosi 179 250 zł, a lokal stanowi niewielkie mieszkanie, prawdopodobnie 1–2‑pokojowe.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności mieszkania w Łodzi, w dzielnicy Śródmieście, o nieustalonym metrażu, z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku. Lokal wystawiony jest na pierwszą licytację komorniczą z ceną wywołania 173 625 zł i wartością oszacowania 231 500 zł.