Przetargi działki, Grabina
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest działka o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,2931 ha, położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 62 100 zł, a przetarg zaplanowano na 23.07.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Działka rolna o powierzchni 0,6260 ha położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala (powiat radomski, woj. mazowieckie) została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 80 900 zł, a przetarg zaplanowano na 23.07.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2065 ha, położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 47 700 zł, a przetarg zaplanowano na 23.07.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2065 ha, położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 53 600 zł, a przetarg zaplanowano na 25.06.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono działkę o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,2931 ha, położoną w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 69 800 zł, a przetarg zaplanowano na 25.06.2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Grabina, mazowieckie
Do przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,6260 ha, położoną w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 90 900 zł, a przetarg zaplanowano na 25.06.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,2065 ha, położona w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza działki wynosi 59 500 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,6260 ha, położoną w miejscowości Grabina w gminie Kowala, w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza gruntu wynosi 100 900 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono grunt o przeznaczeniu wielofunkcyjnym o powierzchni 0,2931 ha, położony w miejscowości Grabina w gminie Kowala w powiecie radomskim (woj. mazowieckie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 77 500 zł, a przetarg zaplanowano na 28.05.2026 r.
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, opolskie
Grabina, dolnośląskie
Grabina, dolnośląskie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Grabina, mazowieckie
Rodzaje nieruchomości
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie