Wróć do listy

Grabina, mazowieckie

47 700 zł
Działka 0.2065 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 47 700 zł
Miasto Grabina
Powierzchnia 0.2065 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 500 zł
Numer oferty 525606X1230969255
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 47 700,00 zł

Powierzchnia: 0,2065 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-23

Data publikacji: 2026-07-08

Data zakończenia publikacji: 2026-07-23

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: ZSI.WAR.SGZ.4240.670.1.670.2026.IM.3022201

Oddział terenowy KOWR: OT Warszawa

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): MAZOWIECKIE , radomski , Kowala , Grabina


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.