Wróć do listy

Grabina, mazowieckie

69 800 zł
Działka 0.2931 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 69 800 zł
Miasto Grabina
Powierzchnia 0.2931 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 900 zł
Numer oferty 519327X1216263837
Termin wpłaty wadium 22-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 69 800,00 zł

Powierzchnia: 0,2931 ha

Typ nieruchomości: przeznaczenie wielofunkcyjne



Data przetargu: 2026-06-25

Data publikacji: 2026-06-10

Data zakończenia publikacji: 2026-06-25

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: ZSI.WAR.SGZ.4240.637.1.637.2026.IM.3000801

Oddział terenowy KOWR: OT Warszawa

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): MAZOWIECKIE , radomski , Kowala , Grabina


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.