Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 we współwłasności spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania w Ozorkowie, o powierzchni 46,08 m², położonego na drugim piętrze bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, jest rozkładowy, dwustronny i posiada balkon.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego w kamienicy z 1910 roku na pierwszym piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami ma cenę wywołania 74 250 zł i znajduje się w budynku z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40 m² w miejscowości Kleszczewo (woj. pomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 92 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (w tym CO) znajduje się w budynku z lat 60., a cena wywołania udziału wynosi 48 666,67 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45 m², położonego w Kętach, w bloku z lat 70., na najwyższej kondygnacji budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie do generalnego remontu po pożarze, a cena wywołania wynosi 89 096,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,58 m², położonym na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja, internet). Cena wywołania udziału wynosi 46 500 zł, przy sumie oszacowania 69 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł przy sumie oszacowania 68 953,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,58 m² położony jest w Nakle nad Notecią, na poddaszu budynku oficyny, i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego oraz piwnicy, wyposażony w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, z ogrzewaniem piecem kaflowym. Nieruchomość stanowi udział w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 80 945 zł.
Mieszkanie o powierzchni 40,10 m² położone w Chorzowie, w dzielnicy Chorzów Batory, składające się z 2 pokoi i kuchni, znajduje się na 1. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 1911 roku i wyposażone jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gaz oraz ogrzewanie piecem węglowym. Lokal z piwnicą 4,90 m² i udziałem w częściach wspólnych nieruchomości jest przedmiotem aukcji elektronicznej, z ceną wywoławczą 84 700 zł.
Na sprzedaż w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczono prawo własności do lokalu mieszkalnego w Bogatyni, położonego w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Dworskiej. Przedmiotem przetargu jest mieszkanie oznaczone jako lokal nr 1, stanowiące odrębną nieruchomość.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w Skierniewicach. Cena wywoławcza udziału wynosi 82 000 zł, z możliwością negocjacji za zgodą sędziego-komisarza.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 50,7 m² (w tym piwnica) w Świebodzicach, w centralnej części miasta, składający się z 2 pokoi, kuchni i WC. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze budynku, z dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja), a cena wywołania wynosi 69 750 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,96 m², położony w Piotrowicach Świdnickich (gmina Jaworzyna Śląska), na niskim parterze budynku wielorodzinnego, składający się z dwóch pokoi, kuchni i WC, z dwiema komórkami poza budynkiem. Z lokalem sprzedawany jest udział w gruncie, a teren w planie miejscowym przeznaczony jest pod zabudowę mieszaną mieszkaniową oraz usługowo-gospodarczą.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei w centralnej części miasta. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 531,25 zł.
Na przetargu ustnym w Bytomiu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,77 m², składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, wraz z udziałem w działce gruntu. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 85 000 zł, w tym udział w gruncie, i znajduje się w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 7/36 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 48,10 m² w Gorzowie Wielkopolskim, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Nieruchomość wyceniono na 55 028 zł, a cena wywoławcza w przetargu wynosi 80% wartości oszacowania.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 38,6 m², położonym w Skarżysku-Kamiennej, w budynku z lat 60., na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy. Nieruchomość z pełnymi mediami (woda, gaz, kanalizacja) została oszacowana na 85 600 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 64 200 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji/przetargu jest nieruchomość położona w Mirosławcu, mieście w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, dobrze skomunikowanym drogą krajową z większymi aglomeracjami. Lokalizacja w pobliżu rzeki Korytnicy oraz otoczenie lasów i jezior sprzyjają rekreacji i wypoczynkowi.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 1/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 55,56 m² w Katowicach, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC oraz piwnicy. Nieruchomość w budynku wielorodzinnym oferowana jest w trybie konkursu ofert, z ceną minimalną nie niższą niż 35 697,90 zł netto.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 54,70 m² (wraz z piwnicą i pomieszczeniem w budynku gospodarczym) położonym w miejscowości Gdaniec w województwie zachodniopomorskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, a cena wywołania udziału wynosi 14 799,75 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 49,77 m², położonego w bloku w Pruszczu Gdańskim, na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym na osiedlu objętym miejscowym planem zagospodarowania, jest w pełni uzbrojony w media, a cena wywołania udziału wynosi 51 431,12 zł.