Przedmiotem postępowania są niezabudowane działki gruntowe położone w miejscowości Borek Stary w gminie Tyczyn, w powiecie rzeszowskim, w województwie podkarpackim. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania, jednak posiada wydane i przeniesione warunki zabudowy pod budowę pięciu domów jednorodzinnych z infrastrukturą towarzyszącą.
Przedmiotem licytacji są grunty orne położone w miejscowości Wilków w gminie Werbkowice, obejmujące kilka działek o łącznej powierzchni kilku hektarów. Działka o pow. 0,5126 ha została oszacowana na 25 000 zł (cena wywoławcza 18 750 zł), a działka o pow. 1,6062 ha na 87 000 zł (cena wywoławcza 65 250 zł), z wymaganą rękojmią 2 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Wola Morawicka, w gminie Morawica, o łącznej powierzchni ok. 0,26 ha. Działka ma charakter rolny i leśny (lasy, grunty orne); brak zabudowy mieszkalnej.
Niezabudowana działka rolna o powierzchni 1,91 ha położona jest na wschodnich obrzeżach wsi Wyszebórz, z dojazdem z drogi gminnej i otoczeniem zabudowy wiejskiej oraz terenów rolnych. Grunt stanowią pastwiska trwałe, obecnie od lat nieużytkowane rolniczo i porośnięte samosiewami drzew, krzewów oraz wysoką roślinnością trawiastą, oferowane w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu nr 162 o powierzchni 0,26 ha, położona w miejscowości Bronisławka w gminie Grabowiec. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości położonej w miejscowości Grabowa w gminie Mykanów, objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość znajduje się w rejonie ulicy o charakterze lokalnym, z ustalonym przeznaczeniem terenu zgodnie z uchwałą rady gminy.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa w Bystrzycy (gmina Oława) o powierzchni 2 072 m², obejmująca dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni ok. 218 m² oraz wolnostojący budynek gospodarczy ok. 99 m². Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługi.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,16 ha, położona w Sosnowcu, ogrodzona, uzbrojona w media, z dostępem do drogi publicznej. Na działkach znajdują się budynek usługowy o pow. użytkowej ok. 422 m², niewielki budynek biurowy ok. 30 m² oraz budynek kotłowni.
Przedmiotem postępowania jest lokal niemieszkalny o powierzchni 66,25 m² położony w Szczecinku. Z lokalem związany jest udział 81/1000 w nieruchomości wspólnej, obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólnego użytku.
Przedmiotem licytacji jest lokal użytkowy o powierzchni ok. 258 m², położony w budynku mieszkalno-usługowym z lat 80., wyremontowanym w 2006 r., o średnim standardzie wykończenia. Lokal dwupoziomowy (piwnica i parter) obejmuje m.in. halę produkcyjną, liczne magazyny, zaplecze socjalne oraz część sklepowo-biurową i sprzedawany jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/3 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 4129 m², położonej w miejscowości Bogaczewo w gminie Elbląg, zabudowanej budynkiem biurowym oraz kompleksem budynków produkcyjno‑magazynowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1259 m². Teren ogrodzony, o regularnym kształcie, z utwardzonymi nawierzchniami i bezpośrednim dojazdem z drogi publicznej, zabudowany obiektami z lat 2000–2008, stanowi funkcjonalnie jedną całość gospodarczą.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek tworzących zorganizowaną całość gospodarczą, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 77 m² oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni 43 m². Nieruchomość stanowi kompleks zabudowań o charakterze mieszkalno-gospodarczym, przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6466 ha, położona w Tyniowicach (gmina Roźwienica), zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 166 m², z dostępem do prądu, gazu, kanalizacji i wodociągu. Działka o zróżnicowanym nachyleniu, częściowo ogrodzona i z dojazdem drogą asfaltową, obejmuje grunty rolne zabudowane oraz grunty orne.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w prawie własności nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Przewoźniki, w gminie Trzebiel w województwie lubuskim. Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni ok. 0,116 ha, ujawnioną w ewidencji gruntów i objętą księgą wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem postępowania jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,30 m², położony na szóstym piętrze budynku wielorodzinnego w mieście, składający się z przedpokoju, łazienki z wc, pokoju dziennego, dodatkowego pokoju oraz kuchni. Mieszkanie jest bez balkonu, w układzie przechodnim z wejściem do kuchni i drugiego pokoju z salonu.
Na licytacji komorniczej w Lubinie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 67,50 m², składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, z przynależną piwnicą oraz udziałem w częściach wspólnych budynku. Lokal położony jest w budynku wielorodzinnym w mieście, a cena wywołania wynosi 242 850 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 81 m² (w tym piwnica) położony w Bytomiu, w kamienicy z 1915 roku wpisanej do gminnej ewidencji zabytków. Mieszkanie na parterze składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, wymaga remontu części wspólnych budynku, a cena wywołania wynosi 88 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,39 m² w Oświęcimiu, w centralnej części Osiedla Chemików. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 222 138 zł.
Na licytacji komorniczej w Barwicach (woj. zachodniopomorskie) oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 47 m², składający się z 2 pokoi, kuchni oraz segmentu w budynku gospodarczym (7 m²). Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,3 m² położony w Siemianowicach Śląskich, w budynku z 1963 roku, na 4. piętrze, składający się m.in. z kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 177 000 zł, a nieruchomość stanowi prawo własności w ramach współwłasności gruntu.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość w śródmiejskiej części Nowej Rudy (blisko rynku), o powierzchni działek 0,0162 ha, zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi stanowiącymi całość gospodarczą, z dostępem do drogi asfaltowej oraz mediów (woda, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 519 000 zł, a w skład zabudowy wchodzą m.in. łazienka, kuchnia i pomieszczenie gospodarcze, w otoczeniu zwartej zabudowy mieszkaniowo-usługowej.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka o powierzchni 0,1100 ha, położona w Łubowie w województwie zachodniopomorskim, zabudowana nieruchomością. Cena wywołania wynosi 207 900 zł, przy wartości oszacowania 277 200 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w miejscowości Biały Bór w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania nieruchomości wynosi 208 866,67 zł przy wartości oszacowania 313 300,00 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość w Sulejówku (woj. mazowieckie) zabudowana budynkiem mieszkalnym przystosowanym do prowadzenia zakładu opiekuńczego. Cena wywołania wynosi ***,67 zł przy sumie oszacowania ***,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest gospodarstwo rolne położone w miejscowości Pszczonów w województwie łódzkim, obejmujące kilka nieprzylegających do siebie działek o różnych funkcjach, w tym działkę zabudowaną wolnostojącym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym w dobrym stanie technicznym, wymagającym bieżących remontów i dalszych modernizacji. Cena wywołania całej nieruchomości w licytacji komorniczej wynosi 364 500 zł przy sumie oszacowania 486 000 zł.