Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 95 m², położony w miejscowości Stary Gostyń w województwie wielkopolskim, w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie szczytowe składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza i wiatrołapu, z przynależnymi pomieszczeniami w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 107 958,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,7 m² w Piekarach Śląskich, w budynku z 1981 roku, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 192 675 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 59,93 m² (łącznie z komórką lokatorską 64,22 m²) w Ząbkach pod Warszawą, w budynku z 2016 roku, położony na ostatnim, czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch dodatkowych pokoi, łazienki i korytarza, a cena wywołania wynosi 497 419,33 zł.
Na licytacji komorniczej w Jastrzębiu-Zdroju oferowane jest mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na 3. piętrze wysokiego bloku z lat 70., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z balkonem oraz komórką lokatorską. Lokal jest w złym stanie technicznym (mocno zagracony, brak dostępu do części pomieszczeń, odcięta woda i gaz), a cena wywołania wynosi 168 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,3 m² z aneksem kuchennym, łazienką i WC, położone w nowym budynku wielorodzinnym z 2017 roku w Warszawie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 7‑kondygnacyjnym bloku, a cena wywołania wynosi 434 250 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Białogardzie oferowany jest udział 4/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 49,8 m², położonym na 2. piętrze budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 114 225 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych nieruchomości.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny położony w Gościcinie (gmina Wejherowo, woj. pomorskie) na działce o powierzchni 787 m². Nieruchomość stanowi prawo własności, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 327 333,33 zł przy sumie oszacowania 491 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Świeciu, o powierzchni użytkowej ok. 120 m², z piwnicą na poziomie zero, wysokim parterem oraz jednostanowiskowym garażem w bryle budynku, posadowiony na działce o pow. 474 m². Na posesji znajduje się także budynek gospodarczo‑garażowy z wiatą (ok. 20 m²) w złym stanie technicznym, a cena wywołania nieruchomości wynosi 302 760 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny z 2012 roku, położony na ogrodzonym osiedlu w miejscowości Kotórz Mały koło Opola, na działce o powierzchni ok. 0,12 ha. Nieruchomość zlokalizowana jest na skraju osiedla, w sąsiedztwie głównej drogi do Turawy, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 422 845,33 zł.
Do licytacji komorniczej przeznaczona jest 1/6 udziału w nieruchomości stanowiącej dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93 m² z pomieszczeniem gospodarczym, położony w Kobyłce w województwie mazowieckim. Cena wywołania udziału wynosi 119 250 zł przy oszacowaniu na 159 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest grunt rolny o powierzchni 1,74 ha położony w miejscowości Komaszyce Nowe w województwie lubelskim. Nieruchomość stanowiąca prawo własności została oszacowana na 340 968,75 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 227 312,50 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/12 w nieruchomości gruntowej w Ząbkach (powiat wołomiński), o powierzchni 388 m², zabudowanej budynkiem mieszkalnym o pow. ok. 209 m² oraz budynkiem usługowym o pow. ok. 57 m². Nieruchomość stanowiąca własność wystawiona jest w licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 59 100 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 176 m², położony w miejscowości Jasionów w województwie podkarpackim, składający się z 6 pokoi oraz pomieszczeń takich jak kuchnia, łazienka, WC i taras, wybudowany około 2010 roku. Nieruchomość z prawem własności, uzbrojona w wodę i kanalizację, została oszacowana na 606 100 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 404 066,67 zł.
Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni ok. 1,88 ha położona jest w Rumi, w rejonie dzielnicy Stara Rumia, na terenach objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość, należąca do gminy, przeznaczona jest do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem przetargu są niezabudowane działki budowlane położone w Rumi, w rejonie spokojnej zabudowy jednorodzinnej. Każda z działek ma powierzchnię ok. 600 m² i stanowi własność gminy, przeznaczoną do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego są niezabudowane działki budowlane położone w Rumi, w rejonie jednej z lokalnych ulic, stanowiące własność gminy. Oferowane grunty mają powierzchnie od ok. 600 do ponad 700 m² i przeznaczone są do sprzedaży w trybie przetargu.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana działka inwestycyjno-rolna o powierzchni ok. 1,26 ha, położona w miejscowości Woskowice Górne w gminie Domaszowice, z dojazdem z drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość o kształcie zbliżonym do trapezu sąsiaduje z terenami rolnymi i posiada dostęp do sieci wodociągowej, energetycznej i telekomunikacyjnej.
Na przetargu ustnym nieograniczonym w Sosnowcu oferowana jest zabudowana nieruchomość gminna – działka o powierzchni 154 m² z dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno‑użytkowym o powierzchni użytkowej ok. 192 m², w całości podpiwniczonym. Obiekt z 1935 r. położony jest w strefie zabudowy wielorodzinnej i usługowej, posiada przyłącza prądu, wody i kanalizacji oraz ogrzewanie piecami węglowymi, przy dostępnej w rejonie sieci gazowej.
Przedmiotem ustnego przetargu nieograniczonego jest zabudowana nieruchomość gminna w Sosnowcu, o powierzchni 2717 m², z dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno‑użytkowym z lat 50. o łącznej powierzchni użytkowej ok. 710 m², w którym wyodrębniono trzy lokale. Obiekt z pełnym uzbrojeniem instalacyjnym, przeznaczony w studium pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z usługami, znajduje się w stanie miernym, wymagającym remontu, a cena wywoławcza w przetargu wynosi *** zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w niezabudowanej działce budowlanej o powierzchni ok. 0,28 ha, położonej w miejscowości Krobia w gminie Lubicz, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 251 806,50 zł, a cena wywołania w licytacji to 176 264,55 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,05 ha, obejmująca przedwojenny, murowany dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 70 m² z poddaszem nieużytkowym, w stanie technicznym średnim. Na działce znajduje się także murowany budynek gospodarczy z lat 70. o powierzchni zabudowy ok. 22 m², w stanie technicznym zadowalającym.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 320 m² zabudowana prawym segmentem domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 90,9 m², położona w Cerekwicy w gminie Rokietnica. Nieruchomość znajduje się na terenie bez aktualnego miejscowego planu, w studium oznaczonym jako grunty orne z zakazem zabudowy.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 1131 m² położona w miejscowości Lipińskie w gminie Miłki, zabudowana wolnostojącym, parterowym budynkiem gospodarczym z lat 40. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 148 m², w technologii tradycyjnej z czerwonej cegły, uzbrojony jest w prąd, wodę ze studni, szambo i posiada dostęp do drogi publicznej.
Przedmiotem postępowania jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 0,0764 ha w Rawiczu, zabudowanej budynkami stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności. Nieruchomość położona jest w rejonie ulicy Sarnowskiej i przeznaczona jest jako inne tereny zabudowane, z prawem użytkowania wieczystego do grudnia 2089 r.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 957 m², położona w miejscowości Zubrzyca Górna w gminie Jabłonka, w powiecie nowotarskim (woj. małopolskie). Działki znajdują się w odległości ok. 1,4 km od centrum miejscowości z kościołem i szkołą podstawową.