Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45,39 m² w Oświęcimiu, w centralnej części Osiedla Chemików. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 222 138 zł.
Na licytacji komorniczej w Barwicach (woj. zachodniopomorskie) oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 47 m², składający się z 2 pokoi, kuchni oraz segmentu w budynku gospodarczym (7 m²). Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,3 m² położony w Siemianowicach Śląskich, w budynku z 1963 roku, na 4. piętrze, składający się m.in. z kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 177 000 zł, a nieruchomość stanowi prawo własności w ramach współwłasności gruntu.
Na licytacji komorniczej w Radlinie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 52,38 m², położone na 1. piętrze niskiego, zabytkowego budynku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i schowka. Lokal w prawie własności ma cenę wywołania 87 933,33 zł i jest uzbrojony w media miejskie (woda, kanalizacja, gaz, siła).
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,25 m² w miejscowości Rychowo (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, siła), a cena wywołania wynosi 44 533,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość w śródmiejskiej części Nowej Rudy (blisko rynku), o powierzchni działek 0,0162 ha, zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi stanowiącymi całość gospodarczą, z dostępem do drogi asfaltowej oraz mediów (woda, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 519 000 zł, a w skład zabudowy wchodzą m.in. łazienka, kuchnia i pomieszczenie gospodarcze, w otoczeniu zwartej zabudowy mieszkaniowo-usługowej.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka o powierzchni 0,1100 ha, położona w Łubowie w województwie zachodniopomorskim, zabudowana nieruchomością. Cena wywołania wynosi 207 900 zł, przy wartości oszacowania 277 200 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka zabudowana o powierzchni 0,1190 ha, położona w miejscowości Biały Bór w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania nieruchomości wynosi 208 866,67 zł przy wartości oszacowania 313 300,00 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość w Sulejówku (woj. mazowieckie) zabudowana budynkiem mieszkalnym przystosowanym do prowadzenia zakładu opiekuńczego. Cena wywołania wynosi ***,67 zł przy sumie oszacowania ***,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest gospodarstwo rolne położone w miejscowości Pszczonów w województwie łódzkim, obejmujące kilka nieprzylegających do siebie działek o różnych funkcjach, w tym działkę zabudowaną wolnostojącym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym w dobrym stanie technicznym, wymagającym bieżących remontów i dalszych modernizacji. Cena wywołania całej nieruchomości w licytacji komorniczej wynosi 364 500 zł przy sumie oszacowania 486 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny z 2012 r., położony na ogrodzonym osiedlu w miejscowości Kotórz Mały koło Opola, na działce o powierzchni ok. 0,12 ha, z kuchnią, łazienką, WC, pralnią, pomieszczeniem gospodarczym i tarasem. Nieruchomość w formie prawa własności ma cenę wywołania 422 845,33 zł i jest położona w spokojnej, zachodniej części miejscowości, w sąsiedztwie głównej drogi do Turawy.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o pow. 0,70 ha w miejscowości Izabelów (gm. Końskie, woj. świętokrzyskie), zabudowana parterowym, murowanym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 77 m² oraz budynkiem gospodarczym do rozbiórki. Działka o regularnym kształcie z dojazdem drogą asfaltową, częściowo zadrzewiona, ma cenę wywołania 180 649,33 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka o powierzchni 0,0263 ha w miejscowości Żurawiczki (woj. podkarpackie), zabudowana wolnostojącym, murowanym domem jednorodzinnym parterowym, częściowo podpiwniczonym, o powierzchni użytkowej ok. 57 m². Cena wywołania nieruchomości wynosi 136 500 zł, przy oszacowaniu na 182 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mińsku Mazowieckim oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 249 m², z lat 90., położony na zagospodarowanej działce z budynkiem gospodarczym, mediami (prąd, gaz, woda) oraz zbiornikiem bezodpływowym. Nieruchomość w miejscowości pod Mińskiem Mazowieckim ma 2 kondygnacje mieszkalne, podpiwniczenie, balkon, kuchnię, łazienkę i WC, a cena wywołania w licytacji wynosi 494 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa z budynkiem mieszkalnym położona w miejscowości Mlęcin, w gminie Dobre w województwie mazowieckim. Nieruchomość wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 151 133,33 zł i wartością oszacowania 226 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 60 m² w Bystrzycy Kłodzkiej, położony na parterze niskiego budynku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarki, łazienki i WC oraz trzech komórek lokatorskich. Mieszkanie jest od kilku lat nieużytkowane, zdewastowane, a cena wywołania w licytacji wynosi 78 866,67 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m² położony w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy i znajduje się w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy oszacowaniu na 97 950,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 74,42 m², położonym na I piętrze budynku wielorodzinnego w Gdańsku, składającym się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i korytarza, z przynależną piwnicą 17,15 m². Nieruchomość mieszkalna jest warta szacunkowo 105 167 zł, a cena wywołania udziału w licytacji elektronicznej wynosi 78 875,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 56,70 m² z piwnicą, położony na parterze budynku wielorodzinnego w Sulejówku, jest przedmiotem licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 220 866,67 zł przy oszacowaniu 331 300,00 zł.
Kawalerka o powierzchni 27,4 m² położona na pierwszym piętrze kamienicy w Słupsku, z jednym pokojem, przejściową kuchnią, łazienką oraz przynależnymi pomieszczeniami piwnicznymi (łączna pow. użytkowa z piwnicą 54,62 m²). Lokal w budynku z ok. 1900 r. jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 81 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do narożnego mieszkania w Warszawie na Żoliborzu, w budynku wieloklatkowym o zabudowie wysokiej. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi oraz balkonu, a cena wywołania udziału wynosi 314 587,50 zł przy sumie oszacowania 419 450,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 55 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Lipowina (woj. warmińsko-mazurskie), z 2 pokojami, kuchnią i łazienką, na ogrodzonej działce o pow. ok. 1300 m² z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość stanowi prawo własności w budynku z ok. 1890 r., a cena wywołania wynosi 112 666,67 zł przy sumie oszacowania 169 000,00 zł.
Kawalerka o powierzchni 30,51 m² z piwnicą, położona na parterze w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Zatorze w Gliwicach, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość wchodzi do licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 173 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 48,7 m² w Piekarach Śląskich, w budynku z 1981 roku, składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnego WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Lokal stanowi odrębną własność z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 192 675 zł.