Na sprzedaż w drodze licytacji udział 20/100 w budynku gospodarczym pełniącym funkcję garażu, położonym w miejscowości Warkały w województwie warmińsko-mazurskim. Przedmiotem postępowania jest udział we współwłasności nieruchomości, a licytacja została wyznaczona na godzinę 10:00.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa w Buczkowicach, o powierzchni 0,0130 ha, zabudowana niezamieszkałym budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 71 m², wzniesionym w 1910 r. Budynek w konstrukcji murowano-drewnianej znajduje się w złym stanie technicznym, kwalifikuje się do rozbiórki i jest wpisany do ewidencji zabytków gminy.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 1860 m² położona w miejscowości Gwiazdowo, zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Na działce znajduje się dom o powierzchni zabudowy ok. 84 m² oraz budynek niemieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 55 m².
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,07 ha położona w miejscowości Łęki Dukielskie, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz gospodarczym o łącznej powierzchni ok. 117 m². Nieruchomość gruntowa oznaczona jest w ewidencji jako Br-Ps III.
Przedmiotem licytacji/przetargu jest uzbrojona, płaska działka budowlana o regularnym, prostokątnym kształcie, położona w zabudowanej części miasta, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej. Teren częściowo ogrodzony i utwardzony, przeznaczony jest w miejscowym planie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz niską zabudowę wielorodzinną, w otoczeniu domów jednorodzinnych, zieleni i zabudowy oświatowej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest zabudowana działka z wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domem mieszkalnym w zabudowie murowanej o powierzchni zabudowy 115 m². Na terenie posesji znajduje się także murowany, wolnostojący budynek gospodarczy pełniący funkcję garażu o powierzchni zabudowy 81 m².
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 0,39 ha, zabudowana domem jednorodzinnym (powierzchnia zabudowy ok. 107 m²) oraz budynkiem garażowo‑warsztatowym (powierzchnia zabudowy ok. 122 m²), położona w miejscowości Adamów w gminie Adamów. Nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę dla osób poszukujących domu z zapleczem gospodarczym lub warsztatowym.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52 m² położony w Głogowie, na II piętrze pięciokondygnacyjnego bloku z lat 80. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, wyposażone jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową i cieplną.
Mieszkanie 2‑pokojowe o powierzchni 34,2 m² położone w Głogowie, na 10. piętrze wysokiego bloku z lat 70–80., składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość w użytkowaniu wieczystym jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 130 000 zł.
Mieszkanie 3‑pokojowe o powierzchni 52 m² położone w Głogowie, w budynku z lat 80., na 2. piętrze bloku wielorodzinnego, z kuchnią, łazienką z WC oraz pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość w użytkowaniu wieczystym jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 189 866,67 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46,44 m² położony w Szczecinie (prawobrzeżna część miasta), na I piętrze budynku wielorodzinnego, składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz posiada przynależną piwnicę 6,86 m². Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 152 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 37,8 m², położony w miejscowości Warkały w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkanie wyceniono na 99 300 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 74 475 zł.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 32,6 m² położona na poddaszu budynku wielorodzinnego we wsi Dębieniec w województwie kujawsko-pomorskim, składająca się z pokoju, kuchni i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym ok. 11 m². Lokal w prawie własności wystawiony jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 30 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Sosnowcu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 46,37 m², położone na parterze 4‑piętrowego budynku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy, z pełnym prawem własności i dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Lokal jest wyceniony na 264 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 198 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Dzierżoniowie, położonego na osiedlu mieszkaniowym, w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość wystawiona jest na pierwszą licytację komorniczą z ceną wywołania 135 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 61 m² położone w Legnicy, składające się z 3 pokoi, przeznaczone jest do nabycia w drodze licytacji komorniczej. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z udziałem w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania wynosi 78 750 zł.
Mieszkanie o powierzchni 57,7 m² położone w Płocku, w budynku wielorodzinnym z 1979 roku, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz przynależnej piwnicy. Lokal położony jest na 5. piętrze, posiada dostęp do mediów (gaz, woda, kanalizacja, internet, kablówka), a jego licytacyjna cena wywołania wynosi 326 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Legnicy o powierzchni ok. 61 m², składający się z 3 pokoi, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Nieruchomość wyceniono na 105 000 zł, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 78 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Radomiu oferowany jest lokal mieszkalny o nieustalonym metrażu, położony w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Cena wywołania wynosi 214 500 zł przy sumie oszacowania 286 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 76,68 m² w miejscowości Pucice w województwie zachodniopomorskim, z przynależnym udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Cena wywołania wynosi 147 333,33 zł, przy wartości oszacowania 221 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 23/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, a cena wywołania udziału wynosi 136 382,81 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 17 789,06 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą, a cena wywołania udziału wynosi 35 578,13 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 190 m² zabudowana parterowym, wolnostojącym, częściowo podpiwniczonym domem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 97 m² w Wolbromiu. Nieruchomość uzbrojona jest w wodę, prąd i kanalizację, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 105 075 zł.
W drodze licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 870 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym w Skarżysku-Kamiennej, o powierzchni użytkowej ok. 100 m² i układzie 3‑pokojowym, w stanie budowy niezakończonej. Cena wywołania wynosi 272 475 zł, przy szacunkowej wartości 363 300 zł.