Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 18 m², położona na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego w mieście, składająca się z jednego pokoju, kuchni i łazienki, bez balkonu. Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną z ciepłą wodą, centralne ogrzewanie, teletechniczną oraz domofon.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 67,25 m² w Witnicy, położone na 1. piętrze 4‑piętrowego bloku z lat 70/80., składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy, w standardzie wykończenia określonym jako niski. Lokal z pełną własnością i udziałem w gruncie ma cenę wywołania 175 400 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 41,49 m² położony jest we Wrocławiu, w budynku wielorodzinnym, i stanowi przedmiot licytacji komorniczej prowadzonej w formie elektronicznej. Cena wywołania wynosi 315 375 zł przy sumie oszacowania 420 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,3 m², położonego na 3. piętrze bloku w Olsztynie, w dzielnicy Jaroty, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju oraz balkonu. Lokal znajduje się w budynku z mediami (m.in. woda, gaz, kanalizacja, internet) a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 207 226,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 35,7 m², położony na 1. piętrze budynku wielorodzinnego w miejscowości Rogóż w gminie Lidzbark Warmiński, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, pralni oraz przedpokoju. Nieruchomość w prawie własności wyceniono na 80 000 zł, a licytacja rozpoczyna się od ceny wywołania 60 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 84,7 m², położony w miejscowości Malczewo w województwie zachodniopomorskim, w budynku jednopiętrowym, składający się z 4 pokoi, kuchni i łazienki, o podwyższonym standardzie wykończenia. Cena wywołania wynosi 136 000 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 46 m², położonego w Szydłowie w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z 1975 roku, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 26 775 zł przy sumie oszacowania 35 700 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45 m² na Woli w Warszawie, położony na 1. piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni z jadalnią, garderoby, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 446 733,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 125 m², położonego we Włocławku w budynku z lat 90., na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, z balkonem i piwnicą. Lokal składa się z 5 pokoi, kuchni, łazienki, dwóch garderób i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 213 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 64,7 m², położonego na 2. piętrze bloku z 1985 roku, z balkonem, piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 89 733,33 zł przy sumie oszacowania 134 600,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 3‑pokojowego mieszkania w bloku na osiedlu mieszkaniowym w Rybniku, położony na IV piętrze budynku wielorodzinnego, w standardzie wykończenia określonym jako średni. Nieruchomość wyceniono na 273 296 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 204 972 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,73 m², położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość stanowi prawo własności z udziałem w częściach wspólnych, uzbrojona jest w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania wynosi 174 750 zł.
Na licytacji komorniczej we Wrocławiu oferowany jest udział 3/4 w mieszkaniu o powierzchni 50,03 m², położonym w najwyższej kondygnacji bloku w północnej części miasta. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 307 556,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w Zbuczynie (woj. mazowieckie), zabudowana wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni 67 m² z 2 pokojami, łazienką, kuchnią i tarasem oraz budynkami gospodarczymi, wybudowanymi ok. 1990 r. Cena wywołania wynosi 242 000 zł przy oszacowaniu 363 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 202 m², położony w miejscowości Maciowakrze w województwie opolskim, na działce ok. 916 m², z 5 pokojami, częściowym podpiwniczeniem i mediami (woda, kanalizacja, siła). Nieruchomość w stanie wymagającym modernizacji została oszacowana na 206 400 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 137 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 208 m², położony w Bezrzeczu w województwie zachodniopomorskim, na działce ok. 506 m², z 8 pokojami oraz pomieszczeniami gospodarczymi, piwnicą i pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z 2010 r. jest przedmiotem elektronicznej licytacji, a cena wywołania wynosi ***,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/4 w wolnostojącym domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 124 m², położonym w Jaworznie w dzielnicy Ciężkowice, na działce o pow. ok. 619 m², z budynkiem gospodarczym i zabudową towarzyszącą. Nieruchomość z 1976 r., w zabudowie murowanej, ma cenę wywołania 93 075 zł.
Na licytacji komorniczej w Jaworznie (dzielnica Ciężkowice) oferowany jest udział 3/4 w wolnostojącym domu jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 124 m², położonym na działce ok. 619 m², z częściowo użytkowymi suterenami oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość z 1976 r. w zabudowie murowanej ma cenę wywołania 279 225 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 1/2 w nieruchomości rolnej o powierzchni 2 ha w miejscowości Radoszki (woj. kujawsko-pomorskie), zabudowanej parterowym, drewnianym domem wolnostojącym o powierzchni zabudowy 49 m² z 2 pokojami, kuchnią, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym. Nieruchomość w zadowalającym stanie technicznym ma cenę wywołania 51 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności działki o łącznej powierzchni ok. 2600 m² w miejscowości Osina w województwie łódzkim, zabudowanej wolnostojącym domem mieszkalnym, budynkiem letniskowym oraz garażem, z dostępem do wody i siły. Nieruchomość wyceniono na 380 000 zł, a licytacja elektroniczna rozpocznie się od ceny wywoławczej 285 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 3247 m² w miejscowości Szczerców (woj. łódzkie), zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym wśród zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej, z dostępem do mediów (woda, prąd, szambo) oraz utwardzonym dojazdem. Nieruchomość z częścią rolną i zabudowaną wyceniono na 414 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 310 500 zł.
Na licytacji komorniczej w Brodnicy oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 91,26 m², z 5 pokojami, częściowo podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, wybudowany w 1968 roku. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 0,0522 ha z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, a cena wywołania wynosi 232 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m², położony w Dankowicach w gminie Wilamowice (powiat bielski), na działce o powierzchni ok. 680 m². Budynek z lat 60., rozbudowany w latach 90., ma 2 kondygnacje, piwnicę, 4 pokoje, kuchnię, łazienkę i balkon, a cena wywołania wynosi 204 750 zł.
Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 129 m² położony w miejscowości Gracze w województwie opolskim jest przedmiotem licytacji komorniczej. Nieruchomość wyceniono na 466 600 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 349 950 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m² w Kwidzynie, położony na pierwszym piętrze budynku, składający się z 2 pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą 1,7 m². Cena wywoławcza mieszkania wynosi 180 000 zł, a udział w ustnym przetargu wymaga wpłaty wadium w wysokości 18 000 zł.