Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość rolna położona we wsi Kazala Nowa w gminie Mycielin, w powiecie kaliskim, o powierzchni 0,9867 ha, stanowiąca grunty orne klasy RVI, z wyrównanym i ogrodzonym terenem oraz podstawowymi nakładami budowlanymi (fundament, utwardzenie, przyłącza). Nieruchomość ma dostęp do drogi wewnętrznej łączącej się z utwardzoną drogą powiatową, a jej wartość oszacowano na 271 000 zł, przy czym cena wywoławcza wynosi trzy czwarte tej kwoty.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 879 m², położona w miejscowości w województwie wielkopolskim. Dodatkowo z nieruchomością związany jest udział 4/108 w działce zapewniającej dostęp do drogi publicznej.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 832 m², położona w miejscowości na terenie gminy, z udziałem w drodze wewnętrznej zapewniającej dostęp do drogi publicznej. Działka ma charakter inwestycyjny/budowlany i stanowi przedmiot licytacji/przetargu/zbycia przez syndyka.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 801 m², położona w miejscowości w okolicy drogi publicznej. Dodatkowo z nieruchomością związany jest udział 4/108 w działce zapewniającej dojazd do drogi publicznej.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o powierzchni 24,7 m² położona na 4. piętrze bloku w centralnej części Piły, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz korytarza. Lokal w prawie własności wystawiony jest na elektroniczną licytację komorniczą z ceną wywołania 99 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 45 m², położony w Obornikach w budynku pięciokondygnacyjnym, na 4. piętrze, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz piwnicy. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 204 000 zł, przy sumie oszacowania 272 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 181,15 m² (5 pokoi) z 2001 r., położony w Dolaszewie w gminie Szydłowo, na działce o powierzchni 1479 m² z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość z pełnym uzbrojeniem (prąd, woda, kanalizacja, gaz), podpiwniczeniem oraz poddaszem użytkowym ma cenę wywołania 724 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Zdrój w województwie wielkopolskim, o łącznej powierzchni ok. 160 m², z 5 pokojami, piwnicą i pomieszczeniami gospodarczymi, wybudowany w latach 50/60. Nieruchomość z mediami (kanalizacja, gaz, woda, siła) składa się z dwóch lokali mieszkalnych i zabudowań gospodarczych, a cena wywołania wynosi 293 475 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/8 w nieruchomości gruntowej zabudowanej domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 145 m² i 5 pokojach, położonej w Grodzisku Wielkopolskim w województwie wielkopolskim. Licytacja elektroniczna dotyczy udziału w budynku z lat 60., a cena wywołania wynosi 51 562,50 zł przy sumie oszacowania 68 750,00 zł.
Nieruchomość gruntowa położona jest w województwie lubelskim, w miejscowości Słodków (obręby Słodków I i Słodków II). Działka stanowi teren inwestycyjny lub rolny, dostępny w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa w Gnieźnie o powierzchni 1947 m², zabudowana budynkiem pensjonatowo‑hotelowym o powierzchni użytkowej ok. 2445 m², położona w części pośredniej miasta, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, ośrodka sportu i jeziora. Teren częściowo ogrodzony, zagospodarowany zielenią i drzewami ozdobnymi, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi publicznej oraz dogodnym dojazdem do centrum miasta i podstawowej infrastruktury.
Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka stanowiąca własność powiatu, położona w Śmiglu. Nieruchomość gruntowa jest wolna od obciążeń i praw osób trzecich, a warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w wyznaczonym terminie.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności do ogrodzonej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 697 m², położonej w miejscowości Luciny, zabudowanej parterowym, wolnostojącym domem jednorodzinnym z garażem w bryle budynku. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 96 m² wykonany jest w technologii tradycyjnej murowanej, z dachem wielospadowym krytym dachówką cementową.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w prawie własności mieszkania o powierzchni ok. 46 m², położonego w Szydłowie w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z 1975 roku, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, balkonu oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 26 775 zł przy sumie oszacowania 35 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w prawie własności 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 64,7 m², położonego na 2. piętrze bloku z 1985 roku, z balkonem, piwnicą oraz pełnym uzbrojeniem w media. Cena wywołania wynosi 89 733,33 zł przy sumie oszacowania 134 600,00 zł.
Na przetarg wystawiono niezabudowaną działkę o powierzchni 0,5801 ha, położoną w Kaliszu w rejonie dzielnicy Piwonice Kolonia Zachód. Jest to pierwszy przetarg ustny nieograniczony, a cena wywoławcza nieruchomości wynosi 785 000 zł brutto.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/4 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 194 m². Działka ma powierzchnię ok. 640 m² i stanowi zabudowaną nieruchomość mieszkalną przeznaczoną do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest kompleks przemysłowo-magazynowy z lat 70., obejmujący 7 budynków o funkcji produkcyjnej, warsztatowej, magazynowej oraz biurowo-socjalnej, położony na utwardzonym terenie z placem manewrowym i parkingiem, z bezpośrednim dojazdem do drogi publicznej w rejonie linii kolejowej. W skład nieruchomości wchodzi m.in. budynek produkcyjny z częścią biurową o powierzchni użytkowej ok. 400,5 m² i zużyciu technicznym szacowanym na ok. 70%.
Przedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 4580 m², położona w Chybach w gminie Tarnowo Podgórne pod Poznaniem. Działki są tylko częściowo ogrodzone, wzdłuż granic z sąsiednimi, zabudowanymi nieruchomościami.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m², położone na 2. piętrze budynku z lat 80. w Manieczkach w województwie wielkopolskim, z balkonem, kuchnią, łazienką i pełnym uzbrojeniem w media. Lokal stanowi odrębną własność, a cena wywołania w licytacji wynosi 214 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość o powierzchni 969 m² położona w Ostrowie Wielkopolskim, z budynkiem z 1990 roku o jednej kondygnacji. Nieruchomość wyceniono na 664 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 498 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest wolnostojący dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi, położony w miejscowości Chwałkowo Kościelne w województwie wielkopolskim, na działkach o łącznej powierzchni 0,3310 ha, częściowo o charakterze rolnym. Budynek mieszkalny z 1936 r. ma 3 pokoje, media (woda, kanalizacja, gaz, siła), pomieszczenia takie jak kuchnia, łazienka, WC, piwnica i taras, a cena wywołania w licytacji wynosi 128 600 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka inwestycyjna o powierzchni 3136 m² położona w Poznaniu, w rejonie Winiar, zabudowana ruinami dwukondygnacyjnego, podpiwniczonego budynku użytkowego oraz małego budynku gospodarczego. Teren jest niezagospodarowany, częściowo zadrzewiony i zaśmiecony gruzem, ale posiada pełne uzbrojenie w media oraz dogodny dojazd z drogi publicznej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 23/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowi pełną własność, a cena wywołania udziału wynosi 136 382,81 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 3/32 w mieszkaniu o powierzchni 47,96 m², położonym w Pile w budynku z lat 80., na 5. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 17 789,06 zł.