Wróć do listy

Śrem, wielkopolskie

148 000 zł
4 229 zł/m2
Mieszkanie 35,00 m2 Przetarg Wadium do 18-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-35%
-35%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 148 000 zł
Miasto Śrem
Powierzchnia 35,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 514426X1204785695
Termin wpłaty wadium 18-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu, położony na 4. kondygnacji budynku wielorodzinnego w Śremie, w rejonie ulicy Ogrodowej, jest przedmiotem pierwszego publicznego przetargu ustnego. Mieszkanie znajduje się w budynku wspólnoty mieszkaniowej i posiada piwnicę przynależną w ramach udziału w częściach wspólnych.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny