Na przetargu publicznym oferowany jest lokal mieszkalny z piwnicą, położony w Śremie w budynku wielorodzinnym we wspólnocie mieszkaniowej, na 1. kondygnacji. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze pierwszego przetargu ustnego, z wymaganym wadium w wysokości 10 000 zł.
Lokal mieszkalny na przetargu położony jest w Śremie, w budynku wielorodzinnym we wspólnocie mieszkaniowej, na 2. kondygnacji i posiada piwnicę w ramach części wspólnych. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w drodze pierwszego publicznego przetargu ustnego, a księga wieczysta zostanie założona po finalizacji transakcji.
Lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu położony jest w Śremie, w budynku wielorodzinnym we wspólnocie mieszkaniowej, na 4. kondygnacji i posiada piwnicę w ramach części wspólnych. Nieruchomość będzie przedmiotem pierwszego publicznego przetargu ustnego organizowanego przez gminę.
Lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu, położony na 4. kondygnacji budynku wielorodzinnego w Śremie, w rejonie ulicy Ogrodowej, jest przedmiotem pierwszego publicznego przetargu ustnego. Mieszkanie znajduje się w budynku wspólnoty mieszkaniowej i posiada piwnicę przynależną w ramach udziału w częściach wspólnych.
Przedmiotem przetargu jest udział w nieruchomości zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi z lokalami usługowymi, położonej w centrum Śremu, obejmujący mieszkania o łącznej powierzchni ok. 230 m² oraz pomieszczenia przynależne ok. 99 m², a także ok. 131 m² lokali usługowych (w tym jeden wynajmowany). Udział sprzedawany jest w drodze publicznego przetargu ustnego, z wymaganym wadium w wysokości 60 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest nieruchomość gruntowa w Turku, zabudowana piętrowym domem jednorodzinnym w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 152,5 m² z garażem w bryle budynku, na działce o pow. 0,0280 ha. Budynek z 1989 r. jest uzbrojony we wszystkie media miejskie, posiada klimatyzację z funkcją grzania i chłodzenia, a teren przed domem jest utwardzony kostką z urządzoną zielenią.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 53,51 m² w Słupcy, położonego na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju, bez balkonu, z dostępem do mediów miejskich i ogrzewaniem z sieci miejskiej.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 679 m² zabudowana dużym, wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 528 m², wybudowanym w 2005 r. w technologii tradycyjnej. Nieruchomość z częściowo zorganizowanym dojazdem, uzbrojona w prąd, wodę, gaz i szambo, oferuje taras widokowy z panoramą na staw i dolinę rzeki.
Do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego przeznaczona jest nieruchomość gruntowa nierolna o powierzchni 0,0822 ha, położona w miejscowości Chojno w gminie Pakosław (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza działki wynosi 88 500 zł, a przetarg zaplanowano na 16.06.2026 r.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Poznaniu (dzielnica Grunwald/Jeżyce) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie wystawione jest w trybie licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 479 550 zł przy sumie oszacowania 639 400 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 1078 m² w Murowanej Goślinie, zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno-usługowym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 186,5 m² oraz garażem ok. 53 m². Nieruchomość w technologii tradycyjnej murowanej, o regularnym kształcie, stanowi atrakcyjną ofertę inwestycyjną w ramach postępowania przetargowego/syndykalnego.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1815 m² położona w Pięczkowie, zabudowana wolnostojącym, kilkudziesięcioletnim domem jednorodzinnym w zabudowie tradycyjnej murowanej o powierzchni zabudowy ok. 103 m². Nieruchomość ogrodzona, z bezpośrednim dostępem do dróg gminnych, posiada bramy wjazdowe oraz blaszane segmenty garażowe ustawione przy północnej granicy działki.
Lokal mieszkalny o powierzchni 36,71 m² położony na poddaszu budynku wielorodzinnego w miejscowości Zieliniec (gmina Kołaczkowo, powiat wrzesiński), z przynależną piwnicą 7,35 m² oraz udziałem w gruncie działki mieszkaniowej. Nieruchomość stanowi przedmiot przetargu, z ceną wywoławczą 59 760 zł brutto.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58,99 m² w budynku wielorodzinnym w miejscowości Rybin (gmina Kobyla Góra), wraz z udziałem w gruncie oraz pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej powierzchni 25,36 m² w osobnym budynku. Nieruchomość z ceną wywoławczą 49 120 zł brutto sprzedawana jest w trybie licytacji, bez możliwości rozłożenia płatności na raty.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowany jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 31 m², położonym na 1. piętrze kamienicy z 1926 roku, składającym się z pokoju, kuchni, korytarza, WC oraz tarasu. Cena wywołania udziału wynosi 33 750 zł przy sumie oszacowania 45 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Pile oferowane jest mieszkanie o powierzchni 47,2 m², położone na 3. piętrze w 5‑kondygnacyjnym bloku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal stanowiący odrębną własność ma cenę wywołania 211 333,33 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest dom w zabudowie szeregowej położony w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiący zabudowaną nieruchomość gruntową. Cena wywołania wynosi 509 250 zł przy sumie oszacowania 679 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 78,2 m², położony w miejscowości Grabianowo w województwie wielkopolskim, na parterze budynku z poddaszem mieszkalnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, posiada dostęp do mediów (woda, kanalizacja, prąd), a cena wywołania wynosi 85 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący budynek usługowo‑mieszkalny o charakterze dawnej restauracji z pensjonatem, położony w Puszczykowie w województwie wielkopolskim, wpisany do rejestru zabytków i wybudowany ok. 1904 r., z powojenną dobudówką. Nieruchomość (pustostan od 2015 r.) z mediami w ulicy licytowana jest elektronicznie, a cena wywołania wynosi 881 025 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł, przy sumie oszacowania 752 000 zł.
Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki przez syndyka jest udział 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,094 ha, położonej w miejscowości Prusim (gmina Kwilcz). Cena wywoławcza udziału wynosi co najmniej 87 050 zł, a szczegółowy opis i wycena znajdują się w operacie szacunkowym dostępnym w kancelarii syndyka.
Przedmiotem przetargu jest udział w działce o powierzchni 0,2897 ha w miejscowości Aniołka II (gmina Trzcinica, powiat kępiński) z prawem do wyłącznego korzystania z pustostanu mieszkalnego o pow. 60,84 m² oraz pomieszczenia gospodarczego 18,65 m², przy czym lokal nie spełnia wymogów samodzielności (brak dostępu do urządzeń sanitarnych). Nieruchomość przeznaczona jest w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, a cena wywoławcza udziału wynosi 39 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 68 m² z dwoma pokojami, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym (łącznie ok. 83 m²) w miejscowości Dziadkowo w gminie Mieleszyn, w województwie wielkopolskim. Mieszkanie położone jest na parterze wolnostojącego budynku z mediami (prąd, woda, kanalizacja – szambo), w stanie do własnej aranżacji, a cena wywołania wynosi 15 975 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom mieszkalny z częścią garażową i gospodarczą o powierzchni ok. 93 m², położony w miejscowości Słupia pod Bralinem w województwie wielkopolskim, na ogrodzonej, utwardzonej działce z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczeń gospodarczych, jest uzbrojona w wodę, kanalizację i energię elektryczną, a cena wywołania w licytacji wynosi 238 050 zł.