Wróć do listy

Piła, wielkopolskie

141 120 zł
3 284 zł/m2
Mieszkanie 42,97 m2 2 pokoje 1 piętro Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 141 120 zł
Miasto Piła
Powierzchnia 42,97 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Poprzeczna 10/2
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 14 112 zł
Numer oferty 527727X1235936637
Termin wpłaty wadium 30-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości  sprzeda 1/2 udziału w nieruchomości lokalowej mieszkalnej. Syndyk masy upadłości  sprzeda udział w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej zlokalizowanej w miejscowości Piła (w budynku nr 10, lokal nr 2, przy ulicy Poprzecznej, o pow. użytkowej 42,97 m2), gmina Piła, dla przedmiotowego prawa prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X oraz związany z nim ½ udziału w wysokości 4638/156034 w budynku i innych urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokalu oraz w prawie własności działki nr 418, dla przedmiotowego prawa prowadzona jest księga wieczysta gruntowa nr XXXX/XXXXXXXX/X, za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości, za cenę najkorzystniejszą dla masy upadłości, nie niższą jak 80% ceny oszacowania, tj. za cenę 141.120,00 zł (sto czterdzieści jeden tysięcy sto dwadzieścia zł 00/100). Szczegółowy opis przedmiotu sprzedaży zawarty jest w operacie szacunkowym z dnia 16 lutego 2026 roku, sporządzonym przez biegłego sądowego ds. wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw mgr inż. Michała Majchrzyckiego. Bezwarunkowe oferty na zakup przedmiotu sprzedaży z określeniem oferowanej ceny składać należy w terminie do dnia 30 lipca 2026 roku do godz. 13.00 w Kancelarii Syndyka w Poznaniu, ul. Mickiewicza 19/8 w zamkniętych kopertach z dopiskiem „sprzedaż Krzysztof Urbaniak”. Przedmiotowa oferta, poza określeniem oferowanej ceny za przedmiot sprzedaży, powinna określać w szczególności termin i sposób zapłaty oraz zawierać kopię bankowego dowodu wpłaty wadium w wysokości 10% wartości ceny wywołania. Dla zainteresowanych syndyk udostępnia operat szacunkowy oraz regulamin prowadzonej sprzedaży. Preferowany kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: aplikant(małpa)kanecki.pl

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.