Żerków, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 442/25, Km 442/25 |
| Typ licytacji | elektroniczna |
| Termin | SECOND |
| Komornik | Zastępca Jerzego Kujawskiego Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Jarocinie Marcin Jerzy Krysicki Kancelaria Komornicza nr I w Jarocinie |
| Początek | 13.08.2026 08:00 |
| Zakończenie | 20.08.2026 08:00 |
| Przystąpienie do | 11.08.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 282 666,67 zł |
| Suma oszacowania | 424 000,00 zł |
| Rękojmia | 42 400,00 zł |
| Adres | ul. Reymonta 7 |
| Miejscowość | 63-210 Żerków |
| Województwo | wielkopolskie |
| Powierzchnia (m²) | 184.22 |
| Liczba pokoi | 6 |
| Pięter w budynku | 1 |
| Forma własności | prawo własności |
| Rok budowy | 1985 |
| Pomieszczenia | łazienka, WC, kuchnia |
| Media | siła, woda, kanalizacja |
| Typ domu | wolnostojący |
| Adres | ul. Reymonta 7, 63-210 Żerków |
| Termin | 2026-07-29, godz. 10:00–12:00 |
Nieruchomość według urządzonej księgi wykazuje obszar o pow. 0,0570 ha, dz. nr 95, co jest zgodne z wypisem z rejestru gruntów z dnia 07.10.2025r. Działka jest ogrodzona i urządzona zielenią ozdobną, uzbrojona w energię elektryczną, wodociąg oraz kanalizację sanitarną. Istnieje możliwość podłączenia gazu ziemnego, usytuowana jest przy drodze publicznej utwardzonej na terenie osiedla domów jednorodzinnych. Położona w Żerkowie, przy ul. Reymonta 7 na obrzeżach miasta. Budynek mieszkalny nie został oddany do użytku (budowa rozpoczęta w 1985r.) i trwa nadal, w skład wchodzą: 6 pokoi, pomieszczenie kuchenne, łazienka o łącznej powierzchni użytkowej 184,22 m2. Parter pozostaje w przeważającej części w stanie surowym. Przy schodach zewnętrznych została zainstalowana winda dla osób niepełnosprawnych. Budynek konstrukcyjnie w złym stanie - brak stosowania zasad sztuki budowlanej. Konstrukcja na fundamentach betonowych, ściany murowane z pustaków żużlowych i cegły pełnej, na zewnątrz biały pustak, brak tynków zewnętrznych w części tynki wewnętrzne. Strop Fert, stropodach ocieplony supremą pokryty papą, na I kondygnacji w dwóch pomieszczeniach posadzki ślepe, w pozostałych brak posadzek., na II kondygnacji posadzki betonowe pokryte płytkami ceramicznymi, panelami i wykładziną PCV, schody wewnętrzne o konstrukcji żelbetowej, stolarka drzwiowa płycinowa, stolarka okienna PCV, grzejniki różnego typu, instalacja: energia elektryczna, woda, kanalizacja sanitarna, c.o. piec na węgiel, bojler na ciepłą wodę. Stan pomieszczeń określono jako dostateczny.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie