Przedmiotem licytacji jest nieruchomość w Koninie (woj. wielkopolskie) o łącznej powierzchni 0,1355 ha, obejmująca działkę zabudowaną parterowym domem z poddaszem użytkowym i piwnicą oraz działki o przeznaczeniu mieszkaniowym i drogowym. Cena wywołania wynosi 588 666,67 zł, a teren jest uzbrojony w media i obciążony służebnością drogi koniecznej.
Przedmiotem licytacji jest działka siedliskowa o powierzchni ok. 3000 m² (całość gruntu 7317 m²) zabudowana siedliskiem gospodarskim we wsi Rakowo koło Skulska w województwie wielkopolskim, z budynkami z lat 80., wyposażona w łazienkę, kuchnię i piwnicę oraz media (woda, kanalizacja). Nieruchomość położona jest przy lokalnej drodze asfaltowej w średnio atrakcyjnej, wiejskiej okolicy, a cena wywołania w licytacji wynosi 442 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni ok. 4,83 ha, składającej się z dwóch działek położonych w miejscowości Nowa Wieś w gminie Szydłowo. Teren stanowi grunty niezabudowane, których szczegółowy stan i zagospodarowanie przedstawiono w dokumentacji fotograficznej operatu.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 137 m² i 4 pokojach, położony w miejscowości Ługi Ujskie w województwie wielkopolskim, na niezagospodarowanej działce z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Budynek w technologii tradycyjnej z 2008 r. (brak informacji o oddaniu do użytkowania) posiada m.in. kuchnię, łazienkę, WC, taras i pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania w licytacji wynosi 396 000 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m², położony w Morzewie (gmina Kaczory) na działce 0,16 ha, z 3 pokojami, łazienką, kuchnią, tarasem oraz wiatą garażową i wiatą na opał. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) ma cenę wywołania 338 735,66 zł i obciążona jest prawem dożywotniego korzystania przez wskazane osoby.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0704 ha w miejscowości Chrzypsko Wielkie, zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 169 m² oraz budynkiem gospodarczo-garażowym. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 976 150 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 683 305 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący, podpiwniczony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 528 m², posadowiony na działce o powierzchni 679 m², zbudowany w 2005 r. w technologii tradycyjnej, z tarasem widokowym na staw i dolinę rzeki. Nieruchomość położona jest przy drodze publicznej, uzbrojona w prąd, wodę, gaz i szambo, z dojazdem przez sąsiednią działkę.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Przedmiotem przetargu jest działka o powierzchni ok. 1078 m² w Murowanej Goślinie, zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem mieszkalno-usługowym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 186,5 m², w technologii tradycyjnej murowanej. Na terenie nieruchomości znajduje się także budynek garażowy o powierzchni ok. 53 m².
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1815 m² położona w miejscowości Pięczkowo, zabudowana wolnostojącym, kilkudziesięcioletnim domem jednorodzinnym w zabudowie tradycyjnej murowanej o powierzchni zabudowy ok. 103 m². Nieruchomość ogrodzona, z bezpośrednim dostępem do dróg gminnych, posiada wjazdy bramowe oraz blaszane segmenty garażowe ustawione przy północnej granicy działki.
Na licytację komorniczą wystawiony jest dom w zabudowie szeregowej położony w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiący zabudowaną nieruchomość gruntową. Cena wywołania wynosi 509 250 zł przy sumie oszacowania 679 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący budynek usługowo‑mieszkalny o charakterze dawnej restauracji z pensjonatem, położony w Puszczykowie w województwie wielkopolskim, wpisany do rejestru zabytków i wybudowany ok. 1904 r., z powojenną dobudówką. Nieruchomość (pustostan od 2015 r.) z mediami w ulicy licytowana jest elektronicznie, a cena wywołania wynosi 881 025 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość położona w miejscowości Iwanowice w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 564 000 zł, przy sumie oszacowania 752 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom mieszkalny z częścią garażową i gospodarczą o powierzchni ok. 93 m², położony w miejscowości Słupia pod Bralinem w województwie wielkopolskim, na ogrodzonej, utwardzonej działce z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczeń gospodarczych, jest uzbrojona w wodę, kanalizację i energię elektryczną, a cena wywołania w licytacji wynosi 238 050 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1319 m² zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 163 m², położona w rejonie Poznania. Budynek składa się z parteru (salon, kuchnia, pokój, łazienka, garaż) oraz poddasza użytkowego (3 pokoje, kuchnia, łazienka) i wyposażony jest w instalacje wodną, kanalizacyjną (szambo), elektryczną oraz kominek z rozprowadzeniem ciepła.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w mieście, obejmująca zabudowaną działkę o łącznej powierzchni 606 m², na której znajduje się dwukondygnacyjny budynek mieszkalny z lat 30. XX w. Budynek murowany wymaga generalnego remontu (m.in. zniszczone podłogi, schody, zacieki, brak centralnego ogrzewania – ogrzewanie piecami kaflowymi).
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni działki 544 m², położony w Nekli w części pośredniej miejscowości, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz, prąd) i bezpośrednim dojazdem do drogi publicznej. Nieruchomość ogrodzona, z zagospodarowaną zielenią, zabudowana parterowym budynkiem z poddaszem nieużytkowym, wystawiona jest na licytację elektroniczną z ceną wywołania 145 986,67 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2,66 ha, składająca się z dwóch działek częściowo zabudowanych domem jednorodzinnym, budynkiem garażowym oraz obiektem produkcyjno-magazynowym, a w pozostałej części stanowiących grunty orne różnych klas bonitacyjnych. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego część terenu przeznaczona jest pod działalność gospodarczą i zabudowę mieszkaniową, co zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości.
Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 116 m² plus garaż ok. 20 m², położony w Nochowie na działce ok. 507 m², przeznaczonej w planie miejscowym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na parterze znajduje się wiatrołap, schowek, korytarz, toaleta, łazienka z pralnią, salon z kuchnią i jadalnią oraz 2 pokoje i garaż; nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Nieruchomość położona w Kobylinie składa się z dwóch budynków mieszkalnych wielolokalowych tworzących jednolitą bryłę, o łącznej powierzchni 386,9 m², posadowionych na jednej działce. Przedmiotem postępowania (licytacja/przetarg/sprzedaż od syndyka) jest cała zabudowana działka.
Przedmiotem licytacji jest działka zabudowana domem jednorodzinnym położona w Rogoźnie w województwie wielkopolskim. Nieruchomość wyceniono na 734 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 550 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest ogrodzona działka budowlana o powierzchni 984 m², o regularnym, prostokątnym kształcie, z bramą wjazdową, furtką oraz urządzonym patio z płyt betonowych i deski tarasowej. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja), częściowo utwardzona kruszywem, a niezabudowana część porośnięta jest trawą, drzewami i krzewami.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 158 m² w miejscowości Górnica w województwie wielkopolskim, z 8 pokojami, piwnicą, kuchnią i łazienką, wybudowany w 1930 roku. Nieruchomość jest niezamieszkała, wymaga remontu, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 172 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,3230 ha, zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem warsztatowo-socjalnym, położona w Pile. Działka ma charakter mieszkalno-usługowy, co daje możliwość łączenia funkcji mieszkaniowej z działalnością gospodarczą.