Wróć do listy

Dolany, wielkopolskie

304 500 zł
3 354 zł/m2
Dom 90,79 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 304 500 zł
Miasto Dolany
Powierzchnia 90,79 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 13
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 40 600 zł
Numer oferty 526097X1232119177
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 904/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słupcy Katarzyna Zielińska-Krukowska Kancelaria Komornicza nr III w Słupcy
Początek30.07.2026 09:00
Zakończenie06.08.2026 09:00
Przystąpienie do28.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania304 500,00 zł
Suma oszacowania406 000,00 zł
Rękojmia40 600,00 zł
Adres nieruchomości
AdresDolany 13
Miejscowość62-406 Lądek
Województwowielkopolskie
Oględziny nieruchomości
AdresDolany 13, 62-406 Lądek
Termin2026-07-15, godz. 08:00–16:00
Opis

działka gruntu oznaczona nr ewid 243/1 o pow. 0,4200ha zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. zab. 81m2 i pow. użyt. 90,79m2 oraz wiatą z płyt betonowych o pow. 38m2

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.