Licytacje komornicze mieszkania

Nieruchomość
-41%

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 10-10-2026
Pow.: 22,39 m2
81 750 zł
3 651 zł/m2
Nieruchomość

Mąkowarsko, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 58,34 m2
54 000 zł
926 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Żnin, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 42,16 m2
96 000 zł
2 277 zł/m2
Nieruchomość

Więzowno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-10-2026
Pow.: 61,20 m2
39 000 zł
637 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Bydgoskie Przedmieście

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 59,30 m2
171 750 zł
2 896 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-51%

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 27,84 m2
56 667 zł
2 035 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Świecie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 47,38 m2
145 500 zł
3 071 zł/m2
Nieruchomość
-82%

Ostrowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 38,60 m2
40 000 zł
1 036 zł/m2
Nieruchomość

Mogilno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 19-10-2026
Pow.: 57,84 m2
118 425 zł
2 047 zł/m2
Nieruchomość

Górsk, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 17-09-2026
Pow.: 65,40 m2
102 750 zł
1 571 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Mogilno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 47,52 m2
133 600 zł
2 811 zł/m2
Nieruchomość
-70%

Koronowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 80,68 m2
171 733 zł
2 129 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Rubinkowo

Mieszkanie Udział % 07-10-2026
Pow.: 48,50 m2
138 375 zł
2 853 zł/m2
Nieruchomość

Węgrowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 40,30 m2
55 166 zł
1 369 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 32,30 m2
119 533 zł
3 701 zł/m2
Nieruchomość

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 12-09-2026
Pow.: 63,08 m2
112 875 zł
1 789 zł/m2
Nieruchomość

Jabłonowo Pomorskie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 35,30 m2
64 667 zł
1 832 zł/m2
Nieruchomość

Niemczyk, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 21,30 m2
12 750 zł
599 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Kowal, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 45,60 m2
144 300 zł
3 164 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 52,21 m2
175 333 zł
3 358 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 52,21 m2
175 333 zł
3 358 zł/m2
Nieruchomość

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 22-09-2026
Pow.: 36,60 m2
117 750 zł
3 217 zł/m2
Nieruchomość

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 72,40 m2
113 625 zł
1 569 zł/m2
Nieruchomość

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 22-09-2026
Pow.: 27,68 m2
51 938 zł
1 876 zł/m2
Nieruchomość

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 49,18 m2
115 681 zł
2 352 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.