Licytacje komornicze mieszkania

Nieruchomość
-41%

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 10-10-2026
Pow.: 22,39 m2
81 750 zł
3 651 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Żnin, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 42,16 m2
96 000 zł
2 277 zł/m2
Nieruchomość

Więzowno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-10-2026
Pow.: 61,20 m2
39 000 zł
637 zł/m2
Nieruchomość
-82%

Ostrowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 38,60 m2
40 000 zł
1 036 zł/m2
Nieruchomość

Węgrowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 40,30 m2
55 166 zł
1 369 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Niemczyk, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 21,30 m2
12 750 zł
599 zł/m2
Nieruchomość

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 22-09-2026
Pow.: 27,68 m2
51 938 zł
1 876 zł/m2
Nieruchomość
-69%

Chełmno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 18,18 m2
28 667 zł
1 577 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Janikowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 19-09-2026
Pow.: 34,00 m2
105 000 zł
3 088 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Mileszewy, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,40 m2
66 000 zł
2 171 zł/m2
Nieruchomość
-22%
Zakończona

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 25,22 m2
111 000 zł
4 401 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Kruszwica, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,25 m2
59 250 zł
1 339 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 24,40 m2
115 800 zł
4 746 zł/m2
Nieruchomość
-14%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 53,53 m2
424 958 zł
7 939 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Lisi Ogon, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 34,50 m2
52 800 zł
1 530 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jeżewo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 65,17 m2
33 000 zł
506 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Żnin, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,16 m2
108 000 zł
2 562 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Chełmno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 18,18 m2
32 250 zł
1 774 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Chełmno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 53,03 m2
57 333 zł
1 081 zł/m2
Nieruchomość
-80%
Zakończona

Ostrowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 38,60 m2
45 000 zł
1 166 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 19,89 m2
104 625 zł
5 260 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Toruń, Jakubskie Przedmieście

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 47,60 m2
335 250 zł
7 043 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Chełmno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 28,64 m2
62 667 zł
2 188 zł/m2
Nieruchomość
-68%
Zakończona

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 52,30 m2
94 500 zł
1 807 zł/m2
Nieruchomość
-31%
Zakończona

Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 66,70 m2
351 067 zł
5 263 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.