Licytacje komornicze mieszkania

Nieruchomość

Mąkowarsko, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 58,34 m2
54 000 zł
926 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 27,84 m2
56 667 zł
2 035 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Rubinkowo

Mieszkanie Udział % 07-10-2026
Pow.: 48,50 m2
138 375 zł
2 853 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 32,30 m2
119 533 zł
3 701 zł/m2
Nieruchomość

Jabłonowo Pomorskie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 35,30 m2
64 667 zł
1 832 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-24%

Kowal, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 45,60 m2
144 300 zł
3 164 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 52,21 m2
175 333 zł
3 358 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 05-09-2026
Pow.: 52,21 m2
175 333 zł
3 358 zł/m2
Nieruchomość

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 22-09-2026
Pow.: 36,60 m2
117 750 zł
3 217 zł/m2
Nieruchomość

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 49,18 m2
115 681 zł
2 352 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 44,98 m2
205 333 zł
4 565 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 50,79 m2
302 250 zł
5 951 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Toruń, Mokre

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 37,20 m2
238 500 zł
6 411 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 42,97 m2
126 092 zł
2 934 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-36%
Zakończona

Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,34 m2
186 750 zł
3 863 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Broniewo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 50,13 m2
90 750 zł
1 810 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Seroczki, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 56,80 m2
60 675 zł
1 068 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nieszawa, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,90 m2
91 733 zł
2 043 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Toruń, Mokre

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 50,00 m2
113 250 zł
2 265 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Suchatówka, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,00 m2
145 500 zł
4 042 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Toruń, Wrzosy

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 55,60 m2
375 975 zł
6 762 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,22 m2
206 250 zł
4 190 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,60 m2
171 000 zł
3 519 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 56,60 m2
177 750 zł
3 140 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,60 m2
199 500 zł
4 105 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.