Licytacje komornicze mieszkania

Nieruchomość
-41%

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 10-10-2026
Pow.: 22,39 m2
81 750 zł
3 651 zł/m2
Nieruchomość

Mąkowarsko, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 58,34 m2
54 000 zł
926 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Żnin, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 42,16 m2
96 000 zł
2 277 zł/m2
Nieruchomość

Więzowno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-10-2026
Pow.: 61,20 m2
39 000 zł
637 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 27,84 m2
56 667 zł
2 035 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-82%

Ostrowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 38,60 m2
40 000 zł
1 036 zł/m2
Nieruchomość

Węgrowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 40,30 m2
55 166 zł
1 369 zł/m2
Nieruchomość

Jabłonowo Pomorskie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 35,30 m2
64 667 zł
1 832 zł/m2
Nieruchomość

Niemczyk, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 21,30 m2
12 750 zł
599 zł/m2
Nieruchomość

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 22-09-2026
Pow.: 27,68 m2
51 938 zł
1 876 zł/m2
Nieruchomość
-69%

Chełmno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 18,18 m2
28 667 zł
1 577 zł/m2
Nieruchomość

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 22-09-2026
Pow.: 67,00 m2
62 250 zł
929 zł/m2
Nieruchomość

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 62,50 m2
94 333 zł
1 509 zł/m2
Nieruchomość

Świszewy, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 121,71 m2
61 067 zł
502 zł/m2
Nieruchomość

Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 09-09-2026
Pow.: 50,30 m2
26 423 zł
525 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Broniewo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 50,13 m2
90 750 zł
1 810 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Seroczki, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 56,80 m2
60 675 zł
1 068 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Nieszawa, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,90 m2
91 733 zł
2 043 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 49,35 m2
60 188 zł
1 220 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mileszewy, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,40 m2
66 000 zł
2 171 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Kruszwica, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,25 m2
59 250 zł
1 339 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 47,73 m2
77 250 zł
1 618 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Lisi Ogon, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 34,50 m2
52 800 zł
1 530 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Jeżewo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 65,17 m2
33 000 zł
506 zł/m2
Nieruchomość
-93%
Zakończona

Dąbrówka, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 121,00 m2
75 267 zł
622 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.