Przetargi nieruchomości, Bolesławice

Nieruchomość

Bolesławice, dolnośląskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 0.2 ha
15 320 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Bolesławice, dolnośląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.53 ha
41 502 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Bolesławice, dolnośląskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 2.43 ha
164 782 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Bolesławice, dolnośląskie

Działka 07-09-2026
Pow.: 0.97 ha
436 200 zł
45 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2374 ha
190 000 zł
80 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.48 ha
400 000 zł
83 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4797 ha
410 000 zł
85 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.9123 ha
535 000 zł
59 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.9123 ha
535 000 zł
59 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.2374 ha
190 000 zł
80 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.48 ha
400 000 zł
83 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.4797 ha
410 000 zł
85 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0861 ha
85 768 zł
100 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Bolesławice, dolnośląskie

Obiekt Zakończona
Pow.: 412,91 m2
130 000 zł
315 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.