Wróć do listy

Bolesławice, pomorskie

400 000 zł
Działka 0.48 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 400 000 zł
Miasto Bolesławice
Powierzchnia 0.48 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 40 000 zł
Numer oferty 476678X1116379879
Termin wpłaty wadium 17-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Gminy ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Kobylnica


Dz. nr 5/7 obręb Bolesławice

Miejsce przetargu: Urząd Miejski w Kobylnicy ul. Główna 20, budynek B, sala konferencyjna.

Przystępujący do przetargu winien wpłacić wadium w pieniądzu na konto Urzędu Gminy Kobylnica nr 94 9317 0002 0090 0733 2000 0020 prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Sławnie najpóźniej do 17 grudnia 2025 r. (za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu wymaganej kwoty na wskazane konto). Tytuł wpłaty wadium winien wskazywać jednoznacznie uczestnika przetargu oraz działkę, której wpłata dotyczy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.