Wróć do listy

Bolesławice, pomorskie

535 000 zł
Działka 0.9123 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 535 000 zł
Miasto Bolesławice
Powierzchnia 0.9123 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 55 000 zł
Numer oferty 475998X1114787319
Termin wpłaty wadium 17-12-2025 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Gminy ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Kobylnica

Położenie i oznaczenie nieruchomości: Dz. nr 6/8 obręb Bolesławice
Nr Księgi Wieczystej: XXXX/XXXXXXXX/X
Powierzchnia i użytek gruntowy: 0,9123 ha, RIVa, RIVb, PsIV


Cena wywoławcza: 535 000,00 zł + podatek VAT
Wadium: 55 000,00 zł
Proponowane minimalne postąpienie: 5 500,00 zł

Termin przetargu:

Dz. nr 6/8 obręb Bolesławice – 22 grudnia 2025 r. godz. 12:00
Miejsce przetargu: Urząd Miejski w Kobylnicy ul. Główna 20, budynek B, sala konferencyjna.

Przystępujący do przetargu winien wpłacić wadium w pieniądzu na konto Urzędu Gminy Kobylnica nr 94 9317 0002 0090 0733 2000 0020 prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Sławnie najpóźniej do 17 grudnia 2025 r. (za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu wymaganej kwoty na wskazane konto). Tytuł wpłaty wadium winien wskazywać jednoznacznie uczestnika przetargu oraz działkę, której wpłata dotyczy.

Przed przystąpieniem do przetargu uczestnik przetargu winien zapoznać się ze stanem prawnym i technicznym nieruchomości będącej przedmiotem przetargu oraz zapisami Uchwały Nr V/44/2007 Rady Gminy Kobylnica z dnia 26 stycznia 2007 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Bolesławice w pokoju nr 5 Referatu Budownictwa Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Kobylnica lub na stronie internetowej www.kobylnica.pl w zakładce – dla inwestora, planowanie przestrzenne.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.