Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Osobnica, podkarpackie

Działka 02-09-2026
12 352 zł
zł/m2
Nieruchomość

Osobnica, podkarpackie

Działka 02-09-2026
4 112 zł
zł/m2
Nieruchomość

Osobnica, podkarpackie

Działka 02-09-2026
Pow.: 2.1769 ha
4 760 zł
0 zł/m2
Nieruchomość

Tarnawa Górna, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 48,64 m2
29 000 zł
596 zł/m2
Nieruchomość

Zaczernie, podkarpackie

Dom 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
596 285 zł
596 285 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Średnia Wieś, podkarpackie

Dom Udział % 01-09-2026
Pow.: 225,95 m2
110 620 zł
490 zł/m2
Nieruchomość

Bzianka, podkarpackie

Działka Udział % 22-09-2026
Pow.: 1.18 ha
103 400 zł
9 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom 24-11-2026
Pow.: 1,00 m2
1 254 022 zł
1 254 022 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Stalowa Wola, podkarpackie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 53,10 m2
244 192 zł
4 599 zł/m2
Nieruchomość

Werchrata, podkarpackie

Obiekt 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
237 030 zł
237 030 zł/m2
Nieruchomość

Stalowa Wola, podkarpackie

Obiekt 24-09-2026
Pow.: 1,00 m2
2 360 000 zł
2 360 000 zł/m2
Nieruchomość

Stalowa Wola, podkarpackie

Działka 24-09-2026
Pow.: 3.038 ha
25 000 000 zł
823 zł/m2
Nieruchomość

Stalowa Wola, podkarpackie

Obiekt 09-09-2026
Pow.: 1,00 m2
564 533 zł
564 533 zł/m2
Nieruchomość

Jaworze Górne, podkarpackie

Działka Udział % 14-09-2026
Pow.: 4.34 ha
13 599 zł
0 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie 01-09-2026
Pow.: 45,40 m2
215 800 zł
4 753 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Obiekt 07-10-2026
Pow.: 1,00 m2
5 681 000 zł
5 681 000 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 09-09-2026
Pow.: 0.1615 ha
160 000 zł
99 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0766 ha
98 000 zł
128 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0762 ha
98 000 zł
129 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0757 ha
98 000 zł
129 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0752 ha
98 000 zł
130 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.2023 ha
211 000 zł
104 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.1014 ha
90 000 zł
89 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 03-09-2026
Pow.: 0.0749 ha
90 000 zł
120 zł/m2
Nieruchomość

Tarnobrzeg, podkarpackie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.442 ha
2 700 000 zł
611 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.