Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 36,05 m², położonego na 7. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku w Puławach. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 2,20 m².
Przedmiotem licytacji jest samodzielne mieszkanie o powierzchni 34,7 m², położone na ostatniej kondygnacji budynku wielorodzinnego w Puławach. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i posiada udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 50,34 m² z przynależnym pomieszczeniem 17,64 m², położony na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego w miejscowości Jedlanka Stara w województwie lubelskim. Nieruchomość stanowiąca odrębną własność ma udział w nieruchomości wspólnej, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 162 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Puławach oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 43,5 m², położony na trzecim piętrze bloku z lat 60., składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przynależnej piwnicy i balkonu. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, a cena wywołania wynosi 179 666,67 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!