Przetargi mieszkania

Nieruchomość

Warszawa, Wola

Mieszkanie 16-06-2026
1 199 281 zł
23 099 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 16-06-2026
1 349 857 zł
14 598 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Bronowice

Mieszkanie Udział % 22-06-2026
1 007 603 zł
9 777 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 25-05-2026
1 475 000 zł
12 781 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 24-06-2026
1 000 000 zł
10 190 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-19%

Gdańsk, Oliwa

Mieszkanie 24-06-2026
1 200 000 zł
12 770 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 26-06-2026
1 330 000 zł
10 822 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 26-06-2026
1 200 000 zł
8 043 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 16-06-2026
1 069 500 zł
10 313 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie 03-07-2026
2 300 000 zł
16 743 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 27-05-2026
1 810 500 zł
15 142 zł/m2
Nieruchomość
-8%

Gliwice, śląskie

Mieszkanie 23-05-2026
1 244 000 zł
7 445 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 26-05-2026
2 120 000 zł
9 589 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 20-05-2026
1 166 000 zł
8 819 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 20-05-2026
1 305 000 zł
7 095 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-05-2026
1 005 000 zł
11 964 zł/m2
Nieruchomość

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie 28-05-2026
1 682 501 zł
1 682 501 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-18%
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
2 300 000 zł
16 643 zł/m2
Nieruchomość
-11%
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
1 335 000 zł
16 007 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
1 588 500 zł
7 472 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Wola

Mieszkanie Zakończona
2 032 000 zł
27 086 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Śródmieście

Mieszkanie Zakończona
1 789 000 zł
28 370 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie Zakończona
2 300 000 zł
18 523 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Zakończona
1 277 000 zł
20 690 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
1 944 000 zł
16 844 zł/m2
Ustaw alert