Przedmiotem oferty jest udział w nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu i liczbie pokoi, położony w bliżej nieoznaczonej miejscowości. Udział sprzedawany jest w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka, co może stanowić okazję inwestycyjną dla kupującego.
Do przetargu nieograniczonego wystawiono nierolną działkę gruntową o powierzchni 0,2236 ha, położoną w miejscowości Chrustowo w gminie Grodzisk Wielkopolski (woj. wielkopolskie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 67 700 zł, a przetarg zaplanowano na 24.06.2026 r.
Na licytacji komorniczej w Żaganiu (woj. lubuskie) oferowany jest udział w nieruchomości lokalowej położonej w budynku mieszkalnym w mieście. Cena wywołania wynosi 25 639,50 zł przy sumie oszacowania 34 186,00 zł.
Lokal mieszkalny położony jest w Żaganiu w województwie lubuskim, w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Nieruchomość będzie przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 8 546,50 zł i sumą oszacowania 11 395,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Żaganiu (woj. lubuskie), stanowiącej lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 8 546,50 zł, przy sumie oszacowania 11 395,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Głogowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34 m², położony na parterze niskiego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i komórką. Nieruchomość w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 93 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 47 m² w Barwicach (woj. zachodniopomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni oraz pomieszczenia gospodarczego o pow. 7 m². Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w miejscowości Górki (woj. zachodniopomorskie) o łącznej powierzchni użytkowej 72,20 m², składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedsionka oraz pomieszczenia w budynku gospodarczym. Cena wywołania wynosi 44 475 zł, a z lokalem związany jest udział 250/1000 w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Szczecinku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,36 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz piwnicy, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Cena wywołania wynosi 73 462,50 zł przy sumie oszacowania 97 950,00 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony w Sławnie (woj. zachodniopomorskie) składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz udziału w częściach wspólnych budynku i gruntu. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 27 525 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 42,3 m², położonym w Dąbrowicy na Dolnym Śląsku, w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 32,47 m², położonego w Gorzowie Wielkopolskim w budynku czteropiętrowym na drugim piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 75 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 53 m², położonym w Gdyni, w dzielnicy Obłuże, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, a cena wywołania udziału wynosi 39 375 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 64,57 m², położonym w Nowej Soli w kamienicy na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o średnim standardzie funkcjonalnym. Cena wywołania udziału wynosi 28 125 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Grodzisku Wielkopolskim, położonym w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie publicznego konkursu ofert syndyka, z ceną wywoławczą nie niższą niż 86 950 zł netto.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 22,16 m² położony na I piętrze budynku wielorodzinnego w Tuszynie, składający się z pokoju oraz kuchni z wc. Do lokalu przynależy komórka o pow. 5,70 m² w oddzielnym budynku na tej samej działce, a nieruchomość jest wolna od obciążeń.
W przetargu oferowany jest niewielki lokal mieszkalny typu pokój z aneksem kuchennym i wc o powierzchni 11,33 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w Tuszynie. Nieruchomość znajduje się na działce należącej do gminy, jest wolna od obciążeń i sprzedawana wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Na przetargu oferowane jest mieszkanie spółdzielcze w miejscowości Sucha, o powierzchni 46,9 m², z jednym pokojem i kuchnią, położone na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal sprzedawany jest w drodze przetargu ustnego z ceną wywoławczą 85 000 zł, wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych.
Mieszkanie o powierzchni 37,91 m² położone na parterze budynku spółdzielczego w Łaziskach Górnych składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, a także piwnicy 5,48 m². Lokal wyposażony w instalacje elektryczną, gazową, grzewczą i wodno-kanalizacyjną jest w stanie średnim, do remontu i gruntownego sprzątania, a przedmiotem licytacji/przetargu jest udział 1/6 w prawie do lokalu.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 48,1 m², położonym w Tarnobrzegu na osiedlu Serbinów, w budynku wielorodzinnym na czwartym piętrze. Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz posiada balkon i piwnicę, a cena wywołania udziału wynosi 94 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,6 m² w miejscowości Ostrowo w gminie Mrocza (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju i komórki, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie w podstawowym standardzie, ogrzewane piecem kaflowym i kuchenną westwalką, ma cenę wywołania 45 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Otok w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania udziału wynosi 60 225 zł przy sumie oszacowania 80 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² w miejscowości Tarnowo (woj. zachodniopomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z 1972 roku, faktycznie składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze (łącznie z lokalem 81,34 m²), a cena wywołania wynosi 95 250 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość położona w Lubsku (woj. lubuskie), stanowiąca lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania wynosi 86 666,67 zł przy sumie oszacowania 130 000,00 zł, a udział w licytacji wymaga wpłaty rękojmi 13 000,00 zł.