Wróć do listy

Ostrowo, kujawsko-pomorskie

45 000 zł
705 zł/m2
Mieszkanie 63,80 m2 Kawalerka Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 27-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-90%
-90%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 45 000 zł
Miasto Ostrowo
Powierzchnia 63,80 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 000 zł
Numer oferty 515212X1206626507
Termin wpłaty wadium 27-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,6 m² w miejscowości Ostrowo w gminie Mrocza (woj. kujawsko-pomorskie), składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju i komórki, z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie w podstawowym standardzie, ogrzewane piecem kaflowym i kuchenną westwalką, ma cenę wywołania 45 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny