Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Słudwia, zachodniopomorskie

Mieszkanie 22-06-2026
118 400 zł
2 819 zł/m2
Nieruchomość
-60%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 05-06-2026
167 333 zł
3 939 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Nowogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie 16-06-2026
171 000 zł
5 140 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Karlino, zachodniopomorskie

Mieszkanie 16-06-2026
159 000 zł
3 338 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Nowogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie 01-06-2026
152 667 zł
4 018 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-49%

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie 19-05-2026
194 250 zł
5 063 zł/m2
Nieruchomość

Police, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % 22-06-2026
116 667 zł
2 469 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Szczecinek, zachodniopomorskie

Mieszkanie 23-05-2026
143 933 zł
3 869 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Wolin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
102 000 zł
2 609 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
173 600 zł
5 764 zł/m2
Nieruchomość
-4%
Zakończona

Złocieniec, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
163 350 zł
4 156 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
192 000 zł
4 571 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
150 427 zł
3 498 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
114 225 zł
2 294 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
108 889 zł
3 350 zł/m2
Nieruchomość
-28%
Zakończona

Barlinek, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
193 050 zł
5 072 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Szczecinek, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
168 000 zł
3 655 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
187 778 zł
4 580 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Sianów, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
185 770 zł
3 721 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Nowogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
171 750 zł
4 520 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Węgorzyno, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
105 975 zł
2 158 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona