Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,67 m², położony na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku w Koszalinie, w rejonie alei Monte Cassino. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania w licytacji wynosi 23 531,25 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,1 m² w Węgorzynie (woj. zachodniopomorskie), położony na parterze niskiego budynku z lat 20., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i korytarza, z wejściem bezpośrednio z podwórza. Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz dwa pomieszczenia w budynku gospodarczym, a cena wywołania wynosi 94 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość położona w Mirosławcu, mieście w województwie zachodniopomorskim, dobrze skomunikowanym drogą krajową z większymi aglomeracjami. Lokalizacja w otoczeniu terenów rekreacyjnych, w pobliżu rzeki atrakcyjnej dla spływów kajakowych, sprzyja zarówno zamieszkaniu, jak i inwestycji turystycznej.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,90 m² w Policach, położony na pierwszym piętrze kamienicy z 1928 roku, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z przynależną piwnicą 15,20 m². Nieruchomość znajduje się w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej i terenów zielonych, w pobliżu przystanku autobusowego oraz zaplecza handlowo-usługowego.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w Płotach w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku z 1990 roku. Cena wywołania wynosi 118 400 zł, przy sumie oszacowania 177 600 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,86 m² w miejscowości Smólsko w województwie zachodniopomorskim, położony na 1. piętrze budynku z lat 50., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą i częścią budynku gospodarczego. Cena wywołania wynosi 44 250 zł przy oszacowaniu na 59 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 39,90 m² położony na I piętrze w kameralnym, przedwojennym budynku wielorodzinnym w Policach składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, a także posiada dużą piwnicę o pow. 15,20 m². Nieruchomość objęta jest pierwszym przetargiem ustnym nieograniczonym i znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy mieszkaniowej z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej oraz zaplecza handlowo-usługowego.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,90 m² w Policach, położony na pierwszym piętrze kamienicy z lat 20. XX wieku, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynależy duża piwnica (15,20 m²), a budynek znajduje się w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej, terenów zielonych oraz w pobliżu przystanku autobusowego i zaplecza handlowo-usługowego.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,90 m² w Policach, położony na pierwszym piętrze niskiego, przedwojennego budynku wielorodzinnego, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania przynależy duża piwnica (15,20 m²), a okolica to spokojna zabudowa mieszkaniowa z terenami zielonymi, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej i zaplecza handlowo-usługowego.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w centrum Nowogardu o powierzchni 33,27 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 171 000 zł przy sumie oszacowania 228 000 zł.
Na przetargu oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 40,70 m² w Drawsku Pomorskim, składający się z dwóch pokoi, kuchni, ubikacji i przedpokoju. Do mieszkania przynależą dwa pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 23,60 m², co stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania lub adaptacji.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/16 w mieszkaniu o powierzchni 45,77 m², położonym w Gryficach, w budynku wielorodzinnym na 4. piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Lokal w dobrym standardzie, z mediami miejskimi (woda, gaz, kanalizacja, CO), oferowany jest w trybie licytacji komorniczej z ceną wywołania 12 975 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45,25 m² w Policach, położone na 7. piętrze 8‑kondygnacyjnego budynku, z balkonem, widną kuchnią oraz łazienką i WC osobno. Lokal w budynku z lat 70., wystawiony jest na licytację elektroniczną z ceną wywołania 91 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Karlinie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,44 m², położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 159 000 zł, a oględziny możliwe są jedynie z zewnątrz.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,5 m² w Szczecinie, w dzielnicy prawobrzeżnej. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania wynosi 246 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48,1 m², położonego w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie). Mieszkanie wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,1 m², położony w miejscowości Będargowiec (gmina Pełczyce, woj. zachodniopomorskie), stanowiący odrębną nieruchomość. Nieruchomość wyceniono na 101 000 zł, a cena wywołania w licytacji stacjonarnej wynosi 67 333,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 38 m², położonego w Nowogardzie w centralnej części miasta. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie, w centralnej części miasta, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 47,26 m², położonego w Policach, na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, loggii oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 116 666,67 zł przy sumie oszacowania 175 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Szczecinie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 42,6 m², składający się z 2 pokoi, z balkonem i łazienką, z pełnym uzbrojeniem w media (woda, gaz, kanalizacja). Mieszkanie stanowiące pełną własność ma cenę wywołania 297 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Barwicach (woj. zachodniopomorskie) oferowany jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 47 m², składający się z 2 pokoi, kuchni oraz segmentu w budynku gospodarczym (7 m²). Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie, a cena wywołania wynosi 63 600 zł.