W przetargu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 32,12 m² w Szczecinie, położone na II piętrze kamienicy z lat 30., składające się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą 5,13 m². Lokal jest wysoki (ok. 3 m), z zachowanym parkietem w jodełkę, wymaga jednak generalnego remontu i wykonania ogrzewania.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,40 m², położony w miejscowości Kołbacz w gminie Stare Czarnowo (woj. zachodniopomorskie). Mieszkanie znajduje się w budynku wielolokalowym, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 28 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone w Płotach w województwie zachodniopomorskim, na 2. piętrze budynku z 1990 roku. Cena wywołania wynosi 118 400 zł, przy sumie oszacowania 177 600 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 42,48 m², położony na 1. piętrze w 4‑piętrowym budynku w Szczecinie, z przynależną piwnicą. Nieruchomość o prawie własności wyceniono na 251 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 167 333,33 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w centrum Nowogardu o powierzchni 33,27 m², z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruntu. Cena wywołania wynosi 171 000 zł przy sumie oszacowania 228 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Karlinie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 43,44 m², położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Nieruchomość w prawie własności ma cenę wywołania 159 000 zł, a oględziny możliwe są jedynie z zewnątrz.
Kawalerka o powierzchni 34,6 m² położona na 2. piętrze 2‑piętrowego budynku mieszkalnego z poddaszem użytkowym w dzielnicy Prawobrzeże w Szczecinie, składająca się z pokoju, kuchni oraz łazienki z WC, w budynku z mediami: woda, gaz, kanalizacja. Lokal stanowi odrębną własność i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 165 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 38 m², położonego w Nowogardzie w centralnej części miasta. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i korytarza.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie, w centralnej części miasta, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 47,26 m², położonego w Policach, na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, loggii oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 116 666,67 zł przy sumie oszacowania 175 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 42,73 m², położony na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w Białogardzie (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość stanowi prawo własności z udziałem w częściach wspólnych, uzbrojona jest w media (prąd, woda, kanalizacja, gaz), a cena wywołania wynosi 174 750 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46,44 m² położony w Szczecinie (prawobrzeżna część miasta), na I piętrze budynku wielorodzinnego, składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz posiada przynależną piwnicę 6,86 m². Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 152 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Myśliborzu oferowane jest mieszkanie o powierzchni 28,12 m², położone na najwyższej kondygnacji 4‑piętrowego bloku, składające się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC, w bardzo dobrym stanie technicznym, niewymagającym remontu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 159 750 zł i jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodno‑kanalizacyjną oraz centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni.
Przedmiotem licytacji jest własnościowe spółdzielcze prawo do mieszkania o powierzchni 37,20 m², położonego w Szczecinku w województwie zachodniopomorskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wystawiony jest na licytacji komorniczej z ceną wywołania 143 933,33 zł przy sumie oszacowania 215 900,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,02 m², położone na 1. piętrze bloku z 1975 roku w Wałczu, w województwie zachodniopomorskim. Lokal w dobrym standardzie, z balkonem i pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 176 666,67 zł.
Mieszkanie o powierzchni 47,02 m² położone w Wałczu, w budynku z lat 70., znajduje się na 1. piętrze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC oraz balkonu, z pełnym uzbrojeniem w media i standardowym wykończeniem (m.in. parkiet, płytki, okna PCV). Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 176 666,67 zł.
Przedmiotem postępowania syndyka jest lokal mieszkalny o powierzchni 32,81 m² oraz lokal użytkowy o powierzchni 122,03 m², położone w Krosinie w gminie Grzmiąca (powiat szczecinecki, woj. zachodniopomorskie). Z lokalem mieszkalnym związany jest udział w gruncie i częściach wspólnych budynku, a nieruchomości są sprzedawane w trybie sprzedaży z wolnej ręki w toku postępowania upadłościowego.
Lokal mieszkalny o powierzchni 39,10 m² położony jest na parterze budynku z poddaszem użytkowym w Wolinie i składa się z pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz przedpokoju, przy czym część pomieszczeń jest przejściowa, a mieszkanie nie posiada balkonu. Nieruchomość o przeciętnej funkcjonalności wystawiona jest na licytację komorniczą, z ceną wywołania 102 000 zł.
Drugi przetarg ustny nieograniczony dotyczy gminnego lokalu mieszkalnego w Szczecinie, sprzedawanego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie. Nieruchomość można nabyć w trybie przetargu organizowanego przez miasto, po wcześniejszym wniesieniu wymaganego wadium.