Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-41%
Zakończona

Wałcz, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
176 667 zł
3 757 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Wałcz, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
176 667 zł
3 757 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Wałcz, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
198 750 zł
4 227 zł/m2
Nieruchomość
-64%
Zakończona

Nowe Warpno, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
104 267 zł
2 223 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Goleniów, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
146 925 zł
3 017 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Dębno, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
101 250 zł
2 197 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Białogard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
105 900 zł
2 376 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Złocieniec, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
104 600 zł
2 275 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Złocieniec, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
117 675 zł
2 559 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Gryfino, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
159 484 zł
3 374 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
118 125 zł
2 427 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Nowe Warpno, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
117 300 zł
2 501 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Złocieniec, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
117 675 zł
2 559 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
105 750 zł
2 173 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Gryfino, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
179 420 zł
3 796 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Stoisław, Stoisław

Mieszkanie Zakończona
181 580 zł
3 763 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Stargard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
180 750 zł
3 868 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Koszalin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
100 233 zł
2 564 zł/m2
Nieruchomość
-56%
Zakończona

Stargard, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
154 200 zł
3 291 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Szczecin, Prawobrzeże

Mieszkanie Zakończona
192 750 zł
4 058 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Choszczno, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
131 333 zł
2 742 zł/m2
Nieruchomość
-78%
Zakończona

Szczecin, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
105 750 zł
2 173 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Choszczno, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
147 750 zł
3 085 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Dębno, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
140 175 zł
3 015 zł/m2
Nieruchomość
-43%
Zakończona

Szczecinek, zachodniopomorskie

Mieszkanie Zakończona
164 550 zł
3 644 zł/m2
Ustaw alert