Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rydzynie w budynku wielorodzinnym na w pełni uzbrojonej działce z dostępem do drogi publicznej. Nieruchomość znajduje się w budynku niepodpiwniczonym, z dostępem do mediów (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód), a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 168 666,67 zł.
Na licytacji komorniczej w Chodzieży oferowany jest lokal mieszkalny w kamienicy o łącznej powierzchni użytkowej 57,02 m² (w tym 44,48 m² lokalu), składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego, a cena wywołania wynosi 156 750 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 66,3 m² położony jest w miejscowości Zaborowice w gminie Bojanowo (woj. wielkopolskie), w budynku z pomieszczeniami przynależnymi. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 105 897,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 58 m², położony na parterze budynku wielolokalowego w miejscowości Nowa Wieś koło Zbąszynia (woj. wielkopolskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do wody i kanalizacji. Mieszkanie w budynku z lat 70., w stanie do odświeżenia/modernizacji, ma cenę wywołania 120 100 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 72,6 m² w miejscowości Sowiniec (woj. wielkopolskie), położony w parterowym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, skrytki i korytarza, a cena wywołania wynosi 196 533,33 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 64 m² na poddaszu budynku w miejscowości Wierzyce (okolice Gniezna), składający się z pokoju z aneksem kuchennym, korytarza, łazienki oraz dwóch dodatkowych pomieszczeń z osobnym wejściem z klatki schodowej, a także dwóch pomieszczeń gospodarczych. Nieruchomość wyceniono na 181 000 zł, a cena wywoławcza w pierwszej licytacji wynosi 135 750 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiono lokal mieszkalny o powierzchni 50,75 m² z piwnicą, położony na I piętrze budynku wielorodzinnego w Mieścisku, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i szkoły, z dojazdem drogą asfaltową. Mieszkanie z mediami (prąd, woda, kanalizacja), centralnym ogrzewaniem zdalnym i udziałem w nieruchomości wspólnej ma cenę wywoławczą 180 000 zł.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny w Grodzisku Wielkopolskim wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku. Nieruchomość stanowi własność gminy i będzie sprzedawana w trybie przetargu, po wcześniejszym wniesieniu wymaganego wadium.
Przedmiotem ogłoszenia jest przetarg na sprzedaż nieruchomości należącej do spółki kolejowej, organizowany przez oddział gospodarowania nieruchomościami w Poznaniu. Oferty na zakup nieruchomości można składać do wskazanego w ogłoszeniu terminu, a ich otwarcie nastąpi w siedzibie organizatora przetargu.
Lokal mieszkalny w miejscowości Pławce koło Środy Wielkopolskiej, w budynku wielorodzinnym, z dostępem do drogi publicznej oraz mediów (prąd, woda, kanalizacja), położony w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, szkoły i sklepu. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji komorniczej, z ceną wywołania 152 200 zł i oszacowaniem wartości na 228 300 zł.
Lokal mieszkalny w Gnieźnie, położony w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Cierpięgi, przeznaczony jest do nabycia w drodze trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 185 400 zł, przy wartości oszacowanej na 206 000 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 50 m² położony jest w Szreniawie (gmina Komorniki, woj. wielkopolskie), w parterowym segmencie budynku z początku XX wieku, z dwoma niezależnymi wejściami (z klatki schodowej i bezpośrednio z zewnątrz). Nieruchomość stanowiąca odrębną własność wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 116 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 57,2 m², położony w miejscowości Lubosina w województwie wielkopolskim, w budynku z lat 70., z przynależną piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym oraz dostępem do mediów (gaz, woda, kanalizacja, siła). Nieruchomość stanowiąca odrębną własność znajduje się na 1. piętrze niskiego budynku, a cena wywołania w licytacji wynosi 130 466,67 zł.