Wróć do listy

Niemczyn, wielkopolskie

107 550 zł
2 115 zł/m2
Mieszkanie 50,86 m2 2 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 107 550 zł
Miasto Niemczyn
Powierzchnia 50,86 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 70
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 340 zł
Numer oferty 499768X1170456659
Termin wpłaty wadium 14-04-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 4612/24, Km 4612/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wągrowcu Sebastian Żurek Kancelaria Komornicza nr III w Wągrowcu
Początek16.04.2026 09:00
Zakończenie23.04.2026 09:00
Przystąpienie do14.04.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania107 550,00 zł
Suma oszacowania143 400,00 zł
Rękojmia14 340,00 zł
Adres nieruchomości
AdresNIEMCZYN 70/6
Miejscowość62-110 DAMASŁAWEK
Województwowielkopolskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)50.86
Liczba pokoi3
Piętro2
Forma własnościprawo własności
Pomieszczeniakuchnia, łazienka
Mediawoda, kanalizacja
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wągrowcu Sebastian Żurek Kancelaria Komornicza nr III w Wągrowcu
Adresul. Reja 32A, 62-100 Wągrowiec
Termin2026-04-02, godz. 10:00–14:00
Termin2026-04-09, godz. 10:00–14:00
Opis

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość lokalowa numer 6 o powierzchni użytkowej 50,86 m2, zapisana w KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem 810/10000 części w gruncie oraz częściach budynku i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, zapisanym w KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X stanowiącej działkę nr 488 o pow. 0,2318 ha. Nieruchomość lokalowa - położona w miejscowości Niemczyn 70 m. 6, gmina Damasławek, powiat wągrowiecki, województwo wielkopolskie (na II piętrze budynku mieszkalnego). Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 488 położona w Niemczynie, gmina Damasławek, jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Damasławek, zatwierdzonym uchwałą Nr XI/65/11 Rady Gminy w Damasławku z dnia 30.09.2011 r., Dz. Urz. Woj. Wielkopolskiego Nr 314 poz. 5040 z dnia 22 listopada 2011 roku, która weszła w życie 6 grudnia 2011 roku i posiada przeznaczenie: 1MW – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.