Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Radocin, lubuskie

Dom Udział % 28-10-2026
Pow.: 1,00 m2
75 975 zł
75 975 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 15,16 m2
58 000 zł
3 826 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 24,21 m2
100 000 zł
4 131 zł/m2
Nieruchomość
-82%

Bytom Odrzański, lubuskie

Mieszkanie 27-10-2026
Pow.: 86,00 m2
67 950 zł
790 zł/m2
Nieruchomość

Mieszków, lubuskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 40,09 m2
68 000 zł
1 696 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Bobrówko, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 52,97 m2
68 000 zł
1 284 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 37,18 m2
20 048 zł
539 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 43,13 m2
29 667 zł
688 zł/m2
Nieruchomość

Jankowa Żagańska, lubuskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 41,82 m2
70 000 zł
1 674 zł/m2
Nieruchomość
-58%

Lubsko, lubuskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 35,13 m2
80 000 zł
2 277 zł/m2
Nieruchomość
-85%

Bukowiec, lubuskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 39,00 m2
39 566 zł
1 015 zł/m2
Nieruchomość

Kożuchów, lubuskie

Mieszkanie Udział % 15-09-2026
Pow.: 64,01 m2
71 925 zł
1 124 zł/m2
Nieruchomość
-69%

Gubin, lubuskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 25,10 m2
52 000 zł
2 072 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Nowogród Bobrzański, lubuskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 23,20 m2
100 000 zł
4 310 zł/m2
Nieruchomość

Żary, lubuskie

Mieszkanie Udział % 05-09-2026
Pow.: 49,80 m2
85 500 zł
1 717 zł/m2
Nieruchomość

Żary, lubuskie

Mieszkanie Udział % 05-09-2026
Pow.: 49,80 m2
85 500 zł
1 717 zł/m2
Nieruchomość

Zielona Góra, Nowe Miasto

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 1,00 m2
100 000 zł
100 000 zł/m2
Nieruchomość
-71%

Gozdnica, lubuskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 44,04 m2
44 635 zł
1 014 zł/m2
Nieruchomość

Grabów, lubuskie

Mieszkanie 12-09-2026
Pow.: 23,90 m2
24 000 zł
1 004 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 32,47 m2
66 667 zł
2 053 zł/m2
Nieruchomość

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 60,11 m2
33 367 zł
555 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 42,98 m2
8 547 zł
199 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 42,98 m2
25 640 zł
597 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 42,98 m2
8 547 zł
199 zł/m2
Nieruchomość

Żagań, lubuskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 42,98 m2
8 547 zł
199 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.