To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Przedmiotem licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Żaganiu w województwie lubuskim, zlokalizowanej w budynku mieszkalnym w rejonie centrum miasta. Cena wywołania udziału wynosi 8 546,50 zł, przy sumie oszacowania 11 395,33 zł.