Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-39%

Ząbki, mazowieckie

Mieszkanie 22-06-2026
382 653 zł
7 715 zł/m2
Nieruchomość
-8%

Gdynia, Oksywie

Mieszkanie 15-06-2026
428 250 zł
10 011 zł/m2
Nieruchomość

Załubice Nowe, mazowieckie

Dom 22-06-2026
363 742 zł
4 547 zł/m2
Nieruchomość

Kotwasice, wielkopolskie

Dom 27-06-2026
323 670 zł
2 855 zł/m2
Nieruchomość

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Dom 30-06-2026
492 000 zł
492 000 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Lenartowice, wielkopolskie

Dom 23-06-2026
450 000 zł
450 000 zł/m2
Nieruchomość

Białe Błota, kujawsko-pomorskie

Dom 22-06-2026
386 250 zł
3 790 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie 11-06-2026
369 750 zł
7 222 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % 09-06-2026
442 300 zł
9 995 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Komorniki, wielkopolskie

Mieszkanie 25-05-2026
324 730 zł
6 988 zł/m2
Nieruchomość

Zelów, łódzkie

Dom 20-06-2026
333 333 zł
3 025 zł/m2
Nieruchomość

Olszyny, śląskie

Dom 01-06-2026
459 867 zł
3 186 zł/m2
Nieruchomość

Dobrzykowice, dolnośląskie

Dom 18-06-2026
338 025 zł
338 025 zł/m2
Nieruchomość

Bojszowy, śląskie

Dom 18-08-2026
473 625 zł
6 476 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Warszawa, Bielany

Mieszkanie 22-06-2026
390 075 zł
10 699 zł/m2
Nieruchomość
-18%

Lublin, lubelskie

Mieszkanie 23-06-2026
490 601 zł
8 427 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Mieszkanie 23-06-2026
348 975 zł
7 057 zł/m2
Nieruchomość
-11%

Tychy, śląskie

Mieszkanie 18-08-2026
363 000 zł
7 090 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Wolsztyn, wielkopolskie

Mieszkanie 09-09-2026
495 333 zł
4 102 zł/m2
Nieruchomość

Kęty, małopolskie

Dom 01-06-2026
323 250 zł
3 432 zł/m2
Nieruchomość

Wanaty, śląskie

Dom 06-07-2026
432 750 zł
5 563 zł/m2
Nieruchomość

Rakowo, wielkopolskie

Dom 08-06-2026
442 000 zł
1 899 zł/m2
Nieruchomość

Gardzienice Pierwsze, lubelskie

Dom 09-06-2026
343 183 zł
343 183 zł/m2
Nieruchomość
-2%

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Mieszkanie 26-05-2026
401 800 zł
7 112 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Ełk, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 05-06-2026
419 723 zł
4 050 zł/m2
Ustaw alert