Wróć do listy

Warszawa, Ochota

442 300 zł
9 995 zł/m2
Mieszkanie 44,25 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 09-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 442 300 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 44,25 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 44 230 zł
Numer oferty 515379X1207017621
Termin wpłaty wadium 09-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na licytację syndyka trafił udział 3/4 w mieszkaniu o powierzchni 44,25 m², położonym w Warszawie, w budynku wielokondygnacyjnym, na 1. piętrze, składającym się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, korytarza oraz loggii. Nieruchomość jest lokalem mieszkalnym w dobrym układzie funkcjonalnym, a cena wywoławcza udziału wynosi 442 300 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę