Wróć do listy

Lublin, lubelskie

490 601 zł
8 427 zł/m2
Mieszkanie 58,22 m2 Licytacja komornicza Wadium do 23-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-18%
-18%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 490 601 zł
Miasto Lublin
Powierzchnia 58,22 m2
Województwo lubelskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 73 590 zł
Numer oferty 515256X1206729555
Termin wpłaty wadium 23-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 58,22 m², położony na 7. kondygnacji budynku wielorodzinnego w Lublinie, w dzielnicy o zabudowie blokowej. Nieruchomość sprzedawana jest wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku, bez pomieszczeń przynależnych.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny