Wróć do listy

Wanaty, śląskie

432 750 zł
5 563 zł/m2
Dom 77,79 m2 4 pokoje Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 432 750 zł
Miasto Wanaty
Powierzchnia 77,79 m2
Województwo śląskie
Ulica Karoliny 30
Liczba pokoi 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 57 700 zł
Numer oferty 515188X1206570299
Termin wpłaty wadium 06-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1537/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Marta Domagała Kancelaria Komornicza nr VI w Częstochowie
Początek08.07.2026 10:00
Zakończenie15.07.2026 10:00
Przystąpienie do06.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania432 750,00 zł
Suma oszacowania577 000,00 zł
Rękojmia57 700,00 zł
Adres nieruchomości
AdresKaroliny 28-30
Miejscowość42-260 Wanaty
Województwośląskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)77.79
Liczba pokoi4
Pięter w budynku1
Forma własnościprawo własności
Rok budowy2016
Pomieszczeniakuchnia, WC, łazienka, aneks kuchenny
Mediagaz, kanalizacja, siła, woda, internet
Typ domuwolnostojący
Oględziny nieruchomości
AdresKaroliny 28-30, 42-260 Wanaty
Termin2026-06-23, godz. 10:00–14:00
Opis

Działki nr 246 i 247 o łącznej powierzchni 0,0960 ha zlokalizowane są w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów rolnych. W ewidencji gruntów sklasyfikowane są jako grunty rolne zabudowane klasy VI. Tworzą jeden, zwarty i wspólnie zagospodarowany obszar o kształcie zbliżonym do trapezu, o szerokości około 21 m. Od strony zachodniej, na długości ok. 21 m, nieruchomość przylega do ul. Karoliny – asfaltowej drogi gminnej nr 684031S, natomiast od wschodu graniczy z rzeką Kamieniczką. Teren jest zabudowany budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (nieoddanym do użytkowania i nieujawnionym w ewidencji gruntów). Dodatkowo na działce znajdują się obiekty nietrwale związane z gruntem – garaż blaszany oraz wiata. Nieruchomość jest częściowo utwardzona kostką brukową oraz zagospodarowana zielenią urządzoną. Całość ogrodzona – ogrodzeniem panelowym z siatki na słupach metalowych, a od frontu ogrodzeniem metalowym z automatyczną bramą wjazdową i furtką. Nieruchomość posiada dostęp do pełnego uzbrojenia terenu: energii elektrycznej, wody, gazu, kanalizacji sanitarnej oraz sieci teletechnicznej. Występuje wysoki poziom wód gruntowych. Budynek mieszkalny jednorodzinny jest obiektem parterowym z użytkowym poddaszem, wykonanym w technologii szkieletowej o konstrukcji drewnianej. Dach pokryty blachodachówką. Stolarka okienna z PCV, drzwiowa standardowa – pełna oraz częściowo przeszklona. Układ funkcjonalny obejmuje: parter: wiatrołap, garderobę, łazienkę z WC oraz salon z kuchnią, poddasze: trzy pokoje, łazienkę z WC oraz przedpokój. Powierzchnia użytkowa budynku, zgodnie z dokumentacją techniczną, wynosi 77,79 m2. Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową oraz instalację fotowoltaiczną zapewniającą ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody. Ścieki odprowadzane są do kanalizacji sanitarnej. Wykończenie pomieszczeń: podłogi: panele oraz płytki ceramiczne, ściany i sufity: płyty gipsowo-kartonowe malowane farbą lub wykończone płytkami ceramicznymi, stolarka okienna: PCV,stolarka drzwiowa: typowa, pełna oraz z przeszkleniami. Budynek nie został oddany do użytkowania, w związku z tym nie jest ujawniony w ewidencji gruntów Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w miejscowości Rudnik Wielki w gminie Kamienica Polska zatwierdzonym uchwałą Rady Gminy Kamienica Polska nr 64/VIII/2007 z dnia 16 października 2007 r. (Dz. Urz. Woj. Śląskiego z 30.01.2008 r. poz. 410) teren nieruchomości oznaczony jest symbolem MN,RM,U(DG) – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zagrodowa, usługowa i związana z działalnością gospodarczą.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.