Przedmiotem oferty jest udział w nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu i liczbie pokoi, położony w bliżej nieoznaczonej miejscowości. Udział sprzedawany jest w trybie licytacji/przetargu lub od syndyka, co może stanowić okazję inwestycyjną dla kupującego.
Na licytacji komorniczej w Żaganiu (woj. lubuskie) oferowany jest udział w nieruchomości lokalowej położonej w budynku mieszkalnym w mieście. Cena wywołania wynosi 25 639,50 zł przy sumie oszacowania 34 186,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni ok. 32,5 m², położonego w Gorzowie Wielkopolskim, w czteropiętrowym bloku na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przynależnej piwnicy. Nieruchomość wyceniono na 100 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 75 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 64,57 m², położonym w Nowej Soli w kamienicy na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o średnim standardzie funkcjonalnym. Cena wywołania udziału wynosi 28 125 zł, a z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i gruncie.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego w Grodzisku Wielkopolskim, położonym w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie publicznego konkursu ofert syndyka, z ceną wywoławczą nie niższą niż 86 950 zł netto.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Otok w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania udziału wynosi 60 225 zł przy sumie oszacowania 80 300 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² w miejscowości Tarnowo (woj. zachodniopomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z 1972 roku, faktycznie składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica i pomieszczenie gospodarcze (łącznie z lokalem 81,34 m²), a cena wywołania wynosi 95 250 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość położona w Lubsku (woj. lubuskie), stanowiąca lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania wynosi 86 666,67 zł przy sumie oszacowania 130 000,00 zł, a udział w licytacji wymaga wpłaty rękojmi 13 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 46,51 m², położony w miejscowości Górki w województwie kujawsko‑pomorskim, w budynku z lat 80. na ostatnim, drugim piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz garaż, a cena wywołania wynosi 72 133,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 33,9 m² (z pomieszczeniami przynależnymi łącznie 38,67 m²), położony na parterze budynku wielorodzinnego w Boguszowie-Gorcach (rejon Stary Lesieniec), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 71 250 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Zabrzu oferowany jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 47,1 m², położonego na 2. piętrze niskiego bloku z lat 60., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal położony jest w zabudowie mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 69 333,33 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 57,29 m² położony jest w Jugowie, na parterze przedwojennego, trzykondygnacyjnego budynku wielorodzinnego w zabudowie wolnostojącej. Mieszkanie składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki z wc, przedpokoju i kotłowni, a nieruchomość jest przedmiotem II przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 we współwłasności spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania w Ozorkowie, o powierzchni 46,08 m², położonego na drugim piętrze bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, jest rozkładowy, dwustronny, z balkonem, w stanie do użytkowania.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego na 1. piętrze kamienicy z ok. 1910 r., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 74 250 zł przy oszacowaniu 99 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 40 m² w miejscowości Kleszczewo (woj. pomorskie), położony na 1. piętrze niskiego budynku z lat 70. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, posiada balkon oraz piwnicę, a cena wywołania wynosi 92 200 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (woda, kanalizacja, gaz, CO) wyceniono na 73 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 48 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 45 m², położonego w Kętach, w bloku z lat 70., na najwyższej kondygnacji budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, jest w stanie do generalnego remontu po pożarze, a cena wywołania wynosi 89 096,25 zł.
Na licytacji komorniczej w Lublinie oferowany jest udział 1/4 w mieszkaniu o powierzchni 47,58 m², położonym na 1. piętrze 3‑kondygnacyjnego budynku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, z pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z prawem własności gruntu wyceniono na 69 750 zł, a cena wywołania udziału wynosi 46 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest prawo własności do 2‑pokojowego mieszkania o powierzchni 39,8 m² z piwnicą, położonego w miejscowości Wołowiec w województwie zachodniopomorskim. Cena wywołania wynosi 51 714,75 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym, z udziałem w częściach wspólnych i gruncie.
Lokal mieszkalny o powierzchni 32,58 m² położony jest w Nakle nad Notecią, na poddaszu budynku oficyny, i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego oraz piwnicy, wyposażony w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, z ogrzewaniem piecem kaflowym. Nieruchomość stanowi udział w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego z ceną wywoławczą 80 945 zł.
Mieszkanie o powierzchni 40,10 m² położone w Chorzowie, w dzielnicy Chorzów Batory, składające się z 2 pokoi i kuchni, znajduje się na 1. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 1911 roku i wyposażone jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gaz oraz ogrzewanie piecem węglowym. Lokal z piwnicą 4,90 m² i udziałem w częściach wspólnych nieruchomości jest przedmiotem aukcji elektronicznej, z ceną wywoławczą 84 700 zł.
Lokal mieszkalny o nieokreślonym metrażu, oznaczony jako nr 1, położony jest w Bogatyni, w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Dworskiej. Nieruchomość stanowi przedmiot I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż prawa własności.
Na sprzedaż w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego przeznaczono prawo własności do lokalu mieszkalnego w Bogatyni, położonego w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Dworskiej. Przedmiotem przetargu jest mieszkanie oznaczone jako lokal nr 2, stanowiące odrębną nieruchomość.