Wróć do listy

Bogatynia, dolnośląskie

750 000 zł
17 840 zł/m2
Mieszkanie 42,04 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Wadium do 09-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 750 000 zł
Miasto Bogatynia
Powierzchnia 42,04 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 500 zł
Numer oferty 514607X1205209597
Termin wpłaty wadium 09-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w drodze I przetargu ustnego nieograniczonego oferowane jest prawo własności do lokalu mieszkalnego w Bogatyni, położonego w budynku wielorodzinnym w rejonie ulicy Dworskiej. Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość lokalową, sprzedawaną w trybie przetargowym.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny