Przetargi nieruchomości, Malbork

Nieruchomość
-59%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 50,80 m2
136 933 zł
2 696 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 36,70 m2
152 000 zł
4 142 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 54,40 m2
122 100 zł
2 244 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 43,00 m2
151 500 zł
3 523 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 121,50 m2
187 500 zł
1 543 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Zakończone
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,70 m2
169 000 zł
4 605 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 77,05 m2
190 500 zł
2 472 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1071 ha
126 152 zł
118 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1469 ha
159 000 zł
108 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1198 ha
116 599 zł
97 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1168 ha
113 784 zł
97 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,60 m2
149 000 zł
3 763 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 50,80 m2
154 050 zł
3 032 zł/m2
Nieruchomość
-74%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 76,90 m2
132 667 zł
1 725 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 77,05 m2
191 206 zł
2 482 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,60 m2
163 654 zł
4 133 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1071 ha
126 152 zł
118 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1469 ha
172 552 zł
117 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1198 ha
116 599 zł
97 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.1168 ha
113 784 zł
97 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 81,36 m2
198 667 zł
2 442 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,60 m2
164 250 zł
3 948 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,70 m2
143 700 zł
3 916 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,00 m2
161 250 zł
4 031 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,60 m2
181 837 zł
4 592 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.