Przetargi nieruchomości, Malbork

Nieruchomość
-59%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 50,80 m2
136 933 zł
2 696 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 36,70 m2
152 000 zł
4 142 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 43,00 m2
151 500 zł
3 523 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,70 m2
169 000 zł
4 605 zł/m2
Nieruchomość
-42%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,60 m2
149 000 zł
3 763 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,60 m2
163 654 zł
4 133 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 41,60 m2
164 250 zł
3 948 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,70 m2
143 700 zł
3 916 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,00 m2
161 250 zł
4 031 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,60 m2
181 837 zł
4 592 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,70 m2
143 700 zł
3 916 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,60 m2
191 407 zł
4 834 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,60 m2
191 407 zł
4 834 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,00 m2
143 700 zł
3 992 zł/m2
Nieruchomość
-26%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,60 m2
191 407 zł
4 834 zł/m2
Nieruchomość
-30%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,70 m2
169 000 zł
4 605 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,72 m2
117 333 zł
3 195 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,72 m2
132 000 zł
3 595 zł/m2
Nieruchomość
-51%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 33,00 m2
105 600 zł
3 200 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 45,00 m2
109 500 zł
2 433 zł/m2
Nieruchomość
-66%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 50,50 m2
111 750 zł
2 213 zł/m2
Nieruchomość
-54%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 34,40 m2
103 867 zł
3 019 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 40,00 m2
144 975 zł
3 624 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 35,90 m2
116 850 zł
3 255 zł/m2
Nieruchomość
-40%
Zakończona

Malbork, pomorskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 46,00 m2
180 000 zł
3 913 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.